Facebook App ID is missing!

HTC One M8S Geliyor

HTC, geçen yıl piyasaya sürdüğü ve üst seviye telefonlar arasında çoğu yönden dikkat çekmeyi başaran modeli One M8’in üretimini durdurmaya hazırlanıyor. Ancak firma bu modelin üretimini durdururken, One M8S adında bir diğer modeli piyasaya sürebilir. Samsung’un Neo ve LG’nin Beat serisi gibi, amiral gemilerinin özelliklerinin azaltılması ve fiyatının da düşürülmesi yöntemini uygulaması beklenen firmanın Benelux (Belçika, Hollanda, Lüksemburg) resmi sitesi One M8S hakkında çeşitli detaylar yayınladı.

HTC One M8S’te 8 çekirdekli ve 64 bit özelliğine sahip bir işlemci kullanılması bekleniyor. 1.7 ve 1 Ghz hızlarında 4 iki tip çekirdeğin yer alacağı işlemci Qualcomm Snapdragon 615 olabilir.

Firmanın Benelux Bölge Direktörü Mark Moons tarafından yapılan açıklamaya göre, HTC One M8S’in piyasaya çıkış tarihi belli olmasa bile, Avrupa satış fiyatının M9’un fiyatından yaklaşık 250 Euro düşük olacağı bekleniyor. HTC One M9’un 749 Euro olduğu düşünülürse, HTC One M8S’in fiyatının yaklaşık olarak 499 Euro olması bekleniyor.

Site Footer

%d bloggers like this: