Facebook App ID is missing!

HTC One A9s Tanıtıldı

HTC One A9s ikonik tasarım detayları ve olağanüstü özellikleriyle sektörde çok sayıda ödüle layık görülen HTC One ailesinin geleneğini sürdürüyor. HTC One A9s, çift yüzeyli metal gövdeyle sunuluyor. Parlak kenarları, 5 inçlik ekranı rahat bir şekilde avucunuza yerleştirirken elmas kesimli düğmeleri ve açma/kapama düğmesinin ince işçiliği her detaya gösterilen özeni vurguluyor. Yalnızca güzel olmakla kalmayan A9s, uzun kullanım ömrü için yüzlerce saat boyunca yapılan sert dayanıklılık testlerinin yanı sıra, yüzlerce düşme ve çizilme testinden geçecek kadar da sağlam.

Anında Erişim Parmaklarınızın Ucunda

HD ekranın hemen altında yer alan ultra hızlı parmak izi sensörü parmak izini hemen her açıdan kolaylıkla tanıyor. Parmak izi, aynı zamanda akıllı telefonunuzun güvenliğini, gizliliğini ve performansını en üst düzeye çıkarmaya yönelik güçlü bir uygulama olan HTC Boost+ ile korunan uygulamaları kolaylıkla açan bir anahtar vazifesi de görüyor.

One A9s ile Daha Fazla Kontrole ve Özgürlüğe Kavuşun

HTC Boost+, kaynakları dinamik olarak ihtiyaç duyulan yerlere yönlendirip uygulamalar arasında geçişi yumuşatırken arka plandaki uygulamaların gereksiz pil tüketimini de azaltarak telefonunuzu her zaman mükemmel durumda tutuyor. Boost+, aynı zamanda geçici dosyaları silebiliyor ve bir süredir kullanmadığınız uygulamalar hakkında size hatırlatmalar yapabiliyor. Bu uygulama, A9s’inizin satın aldıktan çok sonra dahi en iyi performansla çalışmasını sağlıyor.

Telefonunuzun sadece ilk günkü gibi çalışmakla kalmayıp sizin gibi çalışmasını da istemeniz çok normal. Telefonunuzun da sizin kadar eşsiz olması için cihazınızı kişiselleştirmenize imkan veriyor. HTC Freestyle Layout, sizi sıkıcı ekran düzeninden kurtararak yaratıcı olmanızı sağlıyor. İkonları, etiketleri ve widget’ları dilediğiniz yere sürükleyebilirsiniz. Bunları klasörlere ayırın, üst üste koyun, gruplandırın ve daha fazlasını yapın. Hatta, etiketleri uygulamalara bağlayabilir ve ekrandaki ikonlardan tamamen kurtulabilirsiniz. Bu sizin ekranınız; dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

HTC One A9s ile Hayata Dair Anları Yakalayın

Bir akıllı telefonda çok az şey kameralarının kalitesi kadar önemlidir. Bu kameralar, paylaşmak ve ebediyen saklamak için hatıralarınızı, hayatın coşkusunu ve özel anları kaydederler. İşte bu nedenle keskin, net fotoğraflar için otomatik odaklamalı olağanüstü bir 13MP ana kameraya sahip. BSI Sensörü ile loş ışıkta dahi detayları yakalayacak, Pro modunda RAW kayıt ile düzenleme konusunda gelişmiş kontrol imkanına sahip olacaksınız.

HTC One A9s’in 5MP ön kamerası mükemmel selfieleri kolaylaştırıyor. Dilerseniz Sesli Selfie ile sadece sesli komut vererek selfieler çekebilir ya da Otomatik Selfie’yi kullanarak tek bir gülümseme ile kendi çekimlerinizi yapabilirsiniz. Hatta, Canlı Makyaj ile çekim öncesinde cilt tonunuzu pürüzsüzleştirebilir, kendinizi daha da güzelleştirebilirsiniz.

Anılarınızı ebediyen kaydetme, bulma ve paylaşma becerisine ancak harika bir kamera sahip olabilir.  Üstelik Google Fotoğraflar ile tüm fotoğraflarınız için sınırsız ve ücretsiz saklama imkanını sunuyor1. Tüm fotoğraf ve videolarınız kolay erişim için bulutta saklandığından, telefonunuzda saklama alanı kalmamasından endişe etmeniz de gerekmeyecek. Ayrıca, arama fonksiyonu ile her fotoğrafı hızlı ve kolay şekilde bulabilirsiniz; yüz, konum, obje ve temalara göre fotoğrafların yerini belirleyebilir veya anahtar kelimelerle fotoğrafları manuel olarak arayabilirsiniz.

Doğadan esinlenen ve modern yaşam için tasarlanan HTC One A9s, her ihtiyacınızı karşılayacak özellikleri ve gücüyle olağanüstü bir akıllı telefon.

Site Footer

%d bloggers like this: