Facebook App ID is missing!

Heroes Of The Storm’a Overwatch Takviyesi Geliyor

Blizzard’ın  MOBA oyunu Heroes Of The Storm yeni FPS oyunu Overwatch’dan daha çok karakter aktarabilir.

Oyun endüstrisinin en önemli firmalarından biri olan Blizzard, yükselen MOBA trendini yakalayabilmek için geçtiğimiz yıl Heroes Of The Storm’u piyasaya sürmüştü. MOBA oyunları her ne kadar senaryo veya hikaye bazlı olmasa da Heroes Of The Storm’da oynanabilen karakterlerin hepsi Blizzard’ın Warcraft, Diablo ve Starcraft oyunlarından alındığından, oyundaki her karakterin kendine has bir hikayesi yer alıyor ve bu da oyuncular için daha bağlayıcı bir unsur oluşturuyordu.

Blizzard’ın yakın zamanda piyasaya sürdüğü ilk FPS oyunu olan Overwatch’taki karakterlerin de Heroes Of The Storm  evreni olan Nexus’a adım adım atıp atmayacağı bir süredir belirsizliğini koruyordu. Nitekim kısa bir süre önce Overwatch’ın kapak resmi kahramanı olan Tracer, oyunun dünyasına adım atan ilk karakter oldu.

Hem Overwatch hem Heroes Of The Storm oyunlarına ilgi duyan oyuncuların son zamanlarda en çok merak ettiği sorulardan bir tanesi Nexus’a yeni bir Overwatch karakteri gelecek mi?” idi. Karakter tasarımlarının sorumlusu Kent-Erik Hagman, beklenen “evet” cevabını verdi. Tracer ile oldukça olumlu geri dönüş aldıklarını ve oyuncuların son derece memnun kaldığını belirten Hagman, Overwatch karakterlerinin Heroes of Storm’da da kullanılması için çok uygun olduğunu ve ilerleyen zamanlarda daha fazla Overwatch karakteri eklemeyi düşündüklerini dile getirdi. Ne yazık ki bu karakterin hangisi olabileceğine dair bir ipucu ise vermedi.

Site Footer