Facebook App ID is missing!

Her Türlü Kullanım İçin Tek Buzdolabı

Samsung Electronics, Akıllı Dondurucu teknolojisi sayesinde geniş aileler ve özel ihtiyaçlar için en ideal çözümü sunan buzdolaplarının piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Yiyecekler için daha fazla saklama alanı sunmasının yanı sıra en iyi saklama koşulları, güvenilirlik, sağlamlık ve uzun ömürlülük konusunda tüketicinin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan buzdolabı, enerji tasarrufu sayesinde de aile bütçesine de katkı sağlıyor. Taze tutulması gereken tüm yiyecekler, ürünün sahip olduğu 5 Dönüşüm Modu ile kullanıcıya daha fazla depolama alanı sunuyor.

Esnek saklama alanlarıyla sınırları ortadan kaldırın

Çoklu Depolama Sepeti ve geniş yapısı ile Samsung buzdolabı, daha fazla gıdaya yer sağlayarak tüketiciyi hergün markete gitme zahmetinden kurtarıyor. Bu sayede ürün, özellikle geniş ailelerin, büyük hacimli yiyeceklerini ve birçok yemek tenceresini aynı anda diledikleri gibi saklamasına imkan tanıyor. Ayrıca daha geniş kapasitesiyle kullanıcıları buzdolabının içinde aradıklarını daha kolay bulmalarını sağlıyor.

Twin Cooling Plus sistemi, kokuların buzdolabından dondurucu bölmesine yayılmasını durdurmak için bölmeleri ayrı ayrı soğutarak depolanan yiyeceklerin orijinal tadını daha uzun süre koruyor. Böylece meyve, sebze, balık ya da eti daha uzun süre ideal tazeliğinde saklanması mümkün hale geliyor.

Arkada kalan yiyeceklere daha hızlı ve kolay erişin

Buzdolabının içine erişmek her zaman kolay olmayabilir. Fakat Twin Cooling Plus ile birlikte buzdolabının içindeki yiyeceklere ulaşmak artık daha kolay bir hale geliyor. Ürünün rahat kullanılabilen rafları, yiyeceklerin etkili bir biçimde saklanmasını, düzenlenmesini ve bunlara erişilmesini sağlıyor. Bu sayede tüketicilerin arkada ve köşede kalan tüm yiyeceklere kolaylıkla erişmesi mümkün hale geliyor. Ayrıca üst ve yan taraflarda yerleştirilen lambaları ile Twin Cooling, her köşeyi güzel ve parlak bir şekilde aydınlatarak daha iyi görünürlük de sağlıyor.

Samsung buzdolabı modellerine http://www.cimri.com/buzdolaplari/en-ucuz-samsung-buzdolaplari-fiyatlari adresinden veya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

~dont display~

Site Footer