Facebook App ID is missing!

Her Şey İçin Bildirim Alın

Fakat bazen bu çeşitlilik beraberinde bir tür karmaşayı da getirebiliyor. Hooks adlı, iOS kullanıcılarına yönelik bu uygulama ise bu bildirimler ve onları nasıl düzenli bir biçimde alacağınızla ilgili anlaşılır ve basit bir kullanım deneyimi sağlıyor. Uygulama, size maç sonuçlarından çeşitli internet sitelerdeki gelişmelere kadar her şey hakkında bildirim gönderiyor.

Uygulamayı alıp cihazınızda çalıştırmaya başladıktan sonra, söz konusu bildirimleri olanaklı kılan “hook’ları” eklemek ise oldukça basit. Hatta uygulamanın geliştiricileri arayıp da bulamadığınız bir şey varsa onu sizin için eklemeyi düşüneceklerinin de sözünü veriyor. Hooks sayesinde televizyon programlarından, hava değişikliklerine, Twitter güncellemelerine, yeni filmlerden, yakınlarınızdaki yeni açılan restoranlara kadar birçok şeye dair en son gelişmelerden haberiniz oluyor.

Uygulama üzerinde insanların onu nasıl daha işlevsel kullandığını görmek için Popular sekmesini açtığınızda birçok fikirle karşılaşacaksınız: yüksek puanlar alan yeni filmler, iOS üzerindeki yeni güvenlik açıkları, uçuşunuzla ilgili yeni bir güncellemeye ve belirli bir kişiden yeni bir tweet… Bu listeyi istediğiniz kadar genişletebilirsiniz. Birçok durumda alacağınız bildirimi ihtiyaçlarınıza göre yapılandırabiliyorsunuz ve sessiz ya da duyulabilir bildirimler arasında bir tercih yapabiliyorsunuz.

Hooks, ilk bakışta biraz fazla basit bir uygulama gibi görünse de, kullanmaya başladıkça aslında onun ne kadar çok yönlü bir uygulama olduğu daha iyi anlaşılıyor. Örneğin, olumsuz  bir hava koşulu alarmı için bir şehir, hava tipi, bu durumun geçerli olacağı gün sayısını belirginleştirebiliyorsunuz. Uygulamanın işlevselliği biraz da diğer uygulamalarla birlikte daha da artıyor, fakat Hooks başlı başına bütün bu bildirimler denizinde yolunuzu kolayca bulmanız için son derece kullanışlı ve doğrudan bir çözüm.

Site Footer

%d bloggers like this: