Facebook App ID is missing!

Hem Zeminleri Hem Havayı Tozdan Koruyun

Özellikle hayvan beslenen, astım ya da alerjen hassasiyetin olduğu evlerde sadece tozun toplanması yeterli olmuyor. Birçok özelliğin evinizde A kalite temizlik için bir araya geldiği Rowenta Silence Force Ailesi, 3 katmanlı filtre teknolojisi sayesinde zeminden toplanan gözle görülmeyen tozların yeniden evinizin havasına karışmasını %100’e yakın oranda engelliyor.

Rowenta torbasız Silence Force Multi-Cyclonic’de karbon filtrenin ardından gelen mikro filtre gözle görülemeyecek kadar küçük tozların yeniden havaya karışmasını engellerken, hava çıkışında bulunan Hepa 13 filtre ise motor tarafından emilen mikroorganizmaların havaya karışmasını engelleyerek, tozu içinde hapsediyor. Böylece tozları %99,98 oranında filtreleyen Silence Force Multi-Cyclonic, A sınıfı toz emisyonu sağlıyor. Toz haznesinin ergonomik yapısıyla da sadece 3 harekette toza değmeden tüm hazneyi boşaltabiliyorsunuz.

Halıda A sınıfı performansı ile evlerin en büyük yardımcısı olan Silence Force 4A ise özel ağız yapısı sayesinde makineden çıkartılsa bile tozu içerisinde hapseden yeni Hijyen + torbası ve motordan hemen önce tozların hapsedilmesini sağlayan HEPA filtresiyle tozları %99,99 oranında filtreliyor. Özel yapısı sayesinde filtreyi değiştirmenize de gerek kalmıyor. Özellikle astım ve alerjen yapıya sahip kişilerde ve hayvan sahibi evlerde büyük önem taşıyan HEPA filtre yapıları ile Rowenta için sadece toz toplamak yetmez!

Rowenta Silence Force 4A iki farklı renk seçeneği 1.199 TL, Rowenta Silence Force Multi-Cyclonic ise 999,90 TL ile satışa sunuluyor. Rowenta Silence Force Multi Cyclonic tozları filtreleme oranı %99,98 – Silence Force 4A’da %99.99 olarak belirlenmiştir.

~dont display~

Site Footer