Facebook App ID is missing!

Hem Doğa Dostu Hem Ekonomik Klimalar

Isıtmada A+ soğutmada A++ enerji verimliliğine sahip çevre dostu Indesit klimalar sadece 1.699 TL’den başlayan fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor. Tasarruflu ve doğa dostu Eco Inverter teknolojisine sahip Indesit klimalar, istenilen sıcaklık değerlerine daha hızlı ulaşıyor ve ısıtmada A+ soğutmada A++ enerji verimliliği sağlıyor. Standart klimalara kıyasla yüzde 44 enerji tasarrufu sunan Indesit Eco Inverter klimalar, sessiz çalışma performansıyla da öne çıkıyor.

Indesit klimalar, standart klimalardan farklı olarak negatif iyonlarla havayı zenginleştiriyor, toz, duman ve polenleri yok ederek kötü kokulardan arındırıyor. Daha fazla negatif yüklü iyon molekülleri içeren hava yenilenme hissi ve enerji vererek stresi azaltıyor. Solunum yollarına bağlı hastalıkları önlemede de etkili olan negatif iyonlar daha kaliteli uyumaya yardımcı oluyor, üstelik sigaranın etkilerini de azaltıyor. Indesit klima sayesinde evlere ve işyerlerine şelale, dağ, deniz kenarı ve ormanlık alanlar gibi doğal ortamların negatif iyon yüklü taptaze havası geliyor.

Indesit klimalar, geliştirdiği özel filtre teknolojileri sayesinde solunan havayı enfeksiyona sebep olabilecek mikroorganizmalardan arındırıyor. Çevre dostu yenilikçi bir sistemle geliştirilen Bio Filtre’ye sahip Indesit klimalar, havadaki bütün toz, bakteri, mantar ve mikropları yakalıyor ve zararlı organizmaların çoğalmasını önlüyor. Böylece geleneksel klimaların sebep olduğu gibi, bakterilerin yeniden ortam havasına karışma ihtimali ortadan kalkıyor. Ayrıca Soğuk Katalizör Filtre’ye sahip olan Indesit klimalar, ortamdaki sağlığa zararlı gaz ve kokuları yakalayıp parçalıyor.

Site Footer

%d bloggers like this: