Facebook App ID is missing!

Hem Çevreyi Hem de Gözlerinizi Koruyan Yeni Monitörler

Optimum bir görsel deneyim yaşamak isteyen kullanıcılar için tasarlanan Acer CB1 serisi, yüksek çözünürlük ve geniş görüntüleme açıları sunuyor. 4K Ultra HD‘ye yükseltme olanağı ile birlikte, kullanıcılar çalışma verimliliklerini arttırabilecek ve profesyonel görsel özelliklerin keyfini çıkarabilecekler. 178° geniş görüntüleme açısı aracılığıyla, CB1 serisi görüntü netliğini ve ana renkleri korurken, geleneksel TN monitörlerin getirdiği renk değişimi ve görüntü bozulmalarını ortadan kaldırıyor.

Aynı geniş görüntüleme özellikleri ile Acer BX0 serisi monitörler Ultra Geniş 21:9 bir ekrana sahiptir ve böylece kullanıcılar oyun ve eğlencelerin içine tümüyle girebildikleri gibi, aralarında ileri geri gitmelerine gerek kalmadan birçok belgeyi aynı anda veya yan yana görüntüleyebilirler. 4K UHD‘ye (3840×2160) kadar mevcut olan bu seri, keskin ve net detaylara sahip tek bir ekranda 1080p içerik görüntüleyen dört ayrı pencere açabilecek kadar sofistikedir.

Acer zengin ve tutarlı renkler ile keskin ve net görseller için CB1 ve BX0 serisi monitörlerini Acer ColorPlus teknolojileri ile donatmıştır. Bunlara gerçek ve doğal renk tonları sunmak amacıyla 6 eksenli renk ayarı ve %100 sRGB gamı dahildir. Bu özellikler monitör ve baskı arasında renk uyumu arayan profesyoneller için teknik olarak tasarlanmıştır ve eğlence veya imaj/film düzenleme gibi görsel yoğunluğa sahip görevler için kullanıldığında üst düzey incelik ve mükemmel görüntü kalitesi ile son derece etkileyicidir. CB1 serisi 1ms GTG hızlı yanıtlama zamanıyla kullanıcılara ekrandaki görüntü ne kadar hızlı hareket ederse etsin akıcı bir görüntüleme deneyimi sunar ve güçlü oluşturma özellikleri ile bulanıklık ve gölgelenmeyi geçmişte bırakır. Ayrıca, BX0 serisi genellikle dijital olarak üretilmiş içerikler bir monitör ile görüntülendiğinde meydana gelen ekran yırtılmasını ortadan kaldırmak için tasarlanan Adaptive-Sync teknolojisini destekler. Bu dahili ekipmanla birlikte, monitörünüz eşsiz bir kullanıcı deneyimi için GPU’nun oluşturma oranıyla eşleşebilir.

BX0 serisinde bu yenilikçi özellik Acer ZeroFrame tasarımı ile tamamlanmaktadır. Monitörlerdeki ultra ince çerçeve en üstün üç boyut deneyimi için oyunlarda ideal olan ve çoklu görevler için de eşit şekilde avantaj sağlayan bir, hatta iki monitörün eklenebilmesine olanak verir. Hem CB1 hem de BX0 serisi maksimum kullanılabilirlik ve VESA duvara montaj özelliği için hızlı kuruluma ek olarak ayrıca 150 mm yükseklik ayarı, -5 ila 35° eğim ve 60° dönüş sağlayan ergonomik tasarımlı Acer ErgoStanda sahiptir. Monitörler hangi amaçla kullanılırsa kullanılsın, ideal görüntüleme pozisyonu kolaylıkla bulunabilir.

Yoğun ve uzun saatler bilgisayar kullananlar için tasarlanan Acer EyeProtect , göz yorgunluğunu azaltmak ve daha konforlu bir görüntüleme deneyimi sunmak için uzun süreli kullanımı göz önünde bulunduran birçok özellik barındırmaktadır. Hem CB1 hem de BX0 serisinde titreşim önleme teknolojisi, mavi ışık filtresi, %15 parlaklığa düşük karartma ve parlama yapmayan ekran panelinde ortamdaki ışık kaynaklarından gelen yansımayı sınırlandırmak için Acer ComfyView özellikleri bulunmaktadır.

Acer, CB1 ve BX0 serisi şimdi EMEA’da 379 $’dan başlayan fiyatlara temin edilebilecektir.

~dont display~

Site Footer