Facebook App ID is missing!

Hearthstone Yeni Macera Paketi Duyuruldu

Milyonlarca kişi tarafından oynanan kart oyunu Hearthstone: Heroes of Warcraft’a yeni macera paketi geliyor. Oyunun yapımcı firması Blizzard, yeni paketin adının “One Night in Karazhan” (Karazhan’da Bir Gece) olacağını duyurdu.

One Night in Karazhan paketi, Blizzard’ın daha önce geliştirdiği Whispers of the Old Gods veya The Grand Tournament gibi 100’den fazla kart içeren tam kapsamlı bir eklenti paketi olmayacak. Bunun yerine oyuna 45 adet yeni kart eklenecek ve aynı önceki macera paketlerinden League of Explorers’da olduğu gibi bu kartlar oyun içindeki hikaye takip edilerek açılacak.

Hearthstone’un macera paketleri normalde her biri sırasıyla açılan 4 ya da 5 adet bölüm içeriyor. Bu bölümlerin her biri de bir defaya mahsus olarak verilen 7 dolarlık ücret ile açılabiliyor. Ancak kendisi ücretsiz olarak oynanabilen bir oyun olduğundan bu bölümleri hiçbir ücret ödemeden de açmak mümkün. 7 dolara tekabül olarak oyun içinde elde edilebilen 700 altınla da bölümleri açmak ve oynayabilmek mümkün.

Hearthstone’un yeni One Night in Karazhan paketi 11 Ağustos’tan itibaren oynanabilir olacak.

Site Footer