Facebook App ID is missing!

Havanızı Hiçbir Şey Bozamayacak

Bir ısınıp, bir serinleyen havalar karşısında ne giyeceğinizi şaşıranlardan mısınız? Değişken bahar havasına uyum sağlamak için birden fazla farklı kumaştan yaratıcı kombinler yaratmak, havanızı bozmasın. İnce ya da kalın, birbirinden farklı giysilerinizi bir araya getirmek kazanlı akıllı ütü Elite ile her zamankinden daha kolay. Siz yalnızca kombinleyin; Philips Kazanlı Akıllı Ütü Elite ile tarzınızı sorunsuzca bahar havasına soksun.

Philips’in en yeni Kazanlı Akıllı Ütüsü Elite; daha kolay, daha hızlı ve daha güvenli bir ütü deneyimi sunuyor. Hassas bir şekilde taban sıcaklığını kontrol eden devrim niteliğindeki gelişmiş akıllı kontrol işlemcisi ile daha güçlü ve sürekli buhar akışı sağlar. Piyasadaki tüm diğer buhar kazanlı ütülerden daha fazla buhar üreterek ütüyü daha hızlı bitirebilmeniz için giysilerin derinine nüfuz eden Elite, akıllı çip teknolojisi ile sıcaklık ayarı gerektirmez. Philips Elite Kazanlı Akıllı Ütü’de bulunan patentli Optimal TEMP teknolojisi sayesinde, kot pantolondan ipek gömleğinize kadar tüm giysilerinizi aynı mükemmel sıcaklıkta, herhangi bir kadran veya sıcaklık ayarı olmadan ütüleyebilmek mümkün. Bağımsız tekstil uzmanları Woolmark, IWTO ve DWI tarafından test edilip, onaylanan Philips Kazanlı Akıllı Ütü Elite, tüm ütülenebilir giysiler için yakmama garantisine sahip. Böylece Philips Elite ile giysileri önceden ayırmadan veya giysiler arasında ütünün sıcaklığının değişmesini beklemekle zaman kaybetmeden, giysilerinizi gönül rahatlığıyla ütüleyebilirsiniz.

Elite, Philips‘in devrim niteliğindeki T-ionic GLIDE taban teknolojisine sahip. Ütü tabanının özenle tasarlanmış şekli ve delikleri, kırışıklıkların kolaylıkla açılması yani en büyük çamaşır yığınlarının üstesinden hızla gelinebilmesi için dengeli buhar dağılımı sağlarken kumaşın üzerinde rahatça ve hafifçe kayıyor. Elite aynı zamanda perdeler, ceketler ve hassas giysiler için de aranılan bir özellik sunuyor. Dikey buhar üretimi için ideal olan Elite ile evinizde tül ve perdelerinizi veya ceket gibi giysilerinizi dikey olarak ütüleyebilirsiniz.

Bahar stilinizin önünde duran ve sorunsuz bir ütü deneyimi yaşamanızı engelleyen kireç sorununa ilişkin Philips size özel bir çözüm üretti. Philips Elite; Easy de-Calc kireç çözücü sisteme, ek verimlilik için daha büyük su haznesine, dikey aksesuarlara ve daha uzun bir hortuma sahip. Bu nedenle daha kolay kireç giderme özelliğiyle, kireç birikimini önlemek ve buhar kazanlı ütünüzün ömrünü uzatmak için ideal çözümü sunuyor. Cihaz soğukken Kolay Kireç Giderme düğmesini açın ve kirli suyu ve kireci bir kabın içine alın. İşte hepsi bu kadar.

Tek adımda kireç sorunundan kurtulduğunuz gibi yine tek adımda ECO modu kullanarak, daha az buhar ile ütüleme sonuçlarından taviz vermeden enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Daha hızlı ütüleme için ise daha fazla buhar üreten Turbo modu kullanabilirsiniz. Öte yandan Philips Kazanlı Akıllı Ütü Elite, musluk suyuyla kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ütüleme sırasında haznedeki su bittiğinde beklemeden veya cihazı kapatmak zorunda kalmadan hazneyi kolayca doldurabilirsiniz. Üstelik tüm bunları yorulmadan yapabilmeniz mümkün. İdeal ağırlıktaki Philips Kazanlı Akıllı Ütü Elite, son derece hafif ve rahat kullanımı ile giysilerinizin üzerinde kolayca kayarken; tasarımı ile bileğinizdeki basıncı hafifletir.

Philips Kazanlı Akıllı Ütü Elite 9630Tavsiye edilen perakende fiyatı 1,399.99 TL, Philips Kazanlı Akıllı Ütü Elite 9640 – Tavsiye edilen perakende fiyatı 1,499.99 TL, Philips Kazanlı Akıllı Ütü Elite 9650Tavsiye edilen perakende fiyatı 1,599.99 TL.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: