Facebook App ID is missing!

Grundig Kavisli UHD TV’den Benzersiz Bir Deneyim

Grundig Fine Arts‘ın ince ve kıvrımlı eşsiz tasarımı, karşıdan yansımaları en aza indiriyor. Ekranın kenarında bulunan ince alüminyum şerit, ekranın çerçevesi yokmuş gibi bir görüntü sağlıyor. Panoramik görüntü sayesinde ekrandaki görüntü daha canlı ve gerçekçi görünüyor.

3.840 x 2.160 piksel görüntü çözünürlüklü doğal 4k Ultra HD teknolojisi sunan Grundig televizyon, Full HD izleme keyfini dört katı bir kaliteye çıkartarak sinematik film deneyimi sunuyor. Televizyondaki 60 fps’lik görüntü çoğaltma özelliği, geleceğin UHD standartlarını şimdiden evlere getiriyor.

Üründeki Micro Dimming Engine özelliği karanlık sahnelerde kontrastı fark edilir şekilde artırarak hiçbir detayı kaçırmamanızı sağlıyor. DTS StudioSound HD teknolojisi ve sesi ileriye doğru yayan, 30 watt gücünde subwoofer entegre edilmiş hoparlörle ses keyfi tamamlanıyor. Ürünün gerçek alüminyum yüzeyli ilgi çekici tasarıma sahip kolayca kullanılabilen uzaktan kumandası ‘Red Dot’ ödüllü. GrundigGrundig Fine Arts 65 FLX 9595 SP veya Grundig Fine Arts 55 FLX 9595 BP alırken 2 adet 3D gözlük de beraberinde geliyor.

Ürün Fiyatı:

Grundig Fine Arts 55 FLX 9595 BP  Fiyatı 5.499 TL

Grundig Fine Arts 65 FLX 9595 SP Fiyatı  7.999 TL

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: