Facebook App ID is missing!

Gresso’dan Lüks Android

Lüks telefon üreticisi Gresso’nun ismini Regal serisiyle duymuş olabilirsiniz. Gresso Regal Gold adlı yeni modelini duyuran firma, sınırlı sayıda üreteceği modelle Android işletim sistemli akıllı telefonlara farklı bir bakış açısı kazandırıyor.

Gresso Regal Gold, ilk bakışta tasarım olarak altın külçesini andırıyor. Telefonun gövdesinde Gresso’nun diğer modellerinde olduğu gibi titanyum kullanılmış. Ancak bu modelde titanyum gövdenin üzeri altınla kaplanmış durumda. İsviçreli lüks saat üreticilerinin de kullandığı PVD kaplama yöntemiyle, çizilmelere ve darbelere karşı direnç sağlanıyor.

Telefonun gövdesinin titanyumdan üretildiği belirtmiştik. Telefonda, daha çok uçak sanayisinde tercih edilen titanyum plakalardan üretilmiş ve bu durum telefonun dayanıklılığını arttırmış. Gresso Regal Gold’un 8.8mm kalınlığındaki titanyum gövdesinin üretimi 8 saatte tamamlanıyor. Telefonun arka bölümü doğrultusal parlatılmış ve bu işlemi tamamlamak yaklaşık olarak 3 saat sürüyormuş.

Her modelin üretiminde sadece 1 ustanın çalıştığı telefon, ayrıntılara verilen özenin bir parçası olarak, diğer Android modellerden hem üretim hem de ücretlendirme olarak farklı bir seviyede. Ama sonuçta Gresso Regal Gold, Android işletim sistemli bir akıllı telefon modeli. Telefonda hangi Android versiyonu kullanıldığı belirtilmemiş.

Regal Gold, 5 inç boyutundaki 1080p çözünürlüğünde, Gorilla Glass ile desteklenmiş ekran, LED flaş destekli 13 mega piksel çözünürlüğündeki arka kamera, 5 mega piksel çözünürlüğündeki ön kamera, 2GB RAM ve 32GB dahili depolama alanıyla geliyor. Telefonun kalbindeyse, ismi açıklanmayan 4 çekirdekli 1.5GHz frekans hızındaki çip set yer alıyor. 3G destekleyen işlemcinin 4G desteği bulunmuyor. 6 saat görüşme süresi sunan Gresso Regal Gold, 300 saat bekleme süresine sahip. Telefonda kullanılan bataryanın kapasitesi de açıklanmamış.

Ayrıcalıklı bir Android telefon arayan kullanıcılar için tasarlanan Gresso Regal Gold’un fiyatıysa 6000 bin dolardan başlıyor. Global satış desteğiyle sunulan telefona sahip olmak için web sitelerinden iletişime geçebilirsiniz. Unutmadan belirtelim, Gresso Regal Gold modelinden yalnızca 999 adet üretilecek.

Site Footer

%d bloggers like this: