Facebook App ID is missing!

Gigaset, Kusursuz Telefonu SL450’yi Tasarladı

Gigaset SL450, tasarımı ve üstün özellikleriyle evde ve iş yerinde kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Mükemmel ses kalitesi ve Bluetooth özelliğiyle bilgisayarla senkronize olarak kullanılabilen SL450’de, bir DECT telefondan beklenen standart özelliklerden çok daha fazlasını bulmak mümkün.

Alman teknoloji lideri Gigaset, yüksek kaliteli malzemeyle üretilmiş en ince tasarıma sahip telefonu SL450 ile eve ve iş yerine mükemmel uyum sağlıyor. Cep telefonu boyutundaki SL450’nin ince tasarımı ve teknolojik özellikleri kullanıcılara büyük rahatlık sunuyor. Bilgisayar üzerinden bulut teknolojisi ile iş dünyasında, fotoğraf ve müzik kaydetme özelliği ile de ev yaşamında tercih edilecek olan SL450, ergonomik ve şık tasarımıyla da dikkat çekiyor. VoIP görüşmelerde kusursuz HD ses kalitesi (HDSP — High Definition Sound Performance) sağlıyor.

Gigaset SL450, Bluetooth özelliğiyle telefonunu kulaklıkla kullanma şansı verirken, 500 vCard kayıtlık kapasiteye sahip hafızası ile isim, numara ve detayları rahatlıkla kaydetmeyi sağlıyor. Yedeklenen kartvizitler USB aracılığıyla telefon rehberine kaydedebildiği gibi, mini USB özelliği sayesinde bilgisayara bağlanarak e-postaları eşleştirmek de mümkün.

Gigaset SL450, okumayı ve menü dolaşımını kolaylaştıran 2.4”, 65K renk 8 satır grafik TFT renkli ekranıyla ilgi çekiyor. Telefonu kişiselleştirmeyi seven kullanıcılara sevdiklerinin fotoğraflarını yükleme ve telefon numaralarına atama şansı veren Gigaset SL450’de, yüklenen fotoğraflar ekran koruyucu olarak ayarlanabiliyor. Gigaset SL450, tasarruflu güç kaynağı ile geleneksel kablosuz telefonlarına oranla daha az enerji tüketerek hem çevreyi hem de cebi koruyor. Diğer tüm Gigaset telefonlar gibi el cihazıyla baz istasyonu arasındaki mesafeye göre yayın gücünü azaltıp artıran Gigaset SL450, entegre ECO DECT teknolojisi sayesinde birden fazla ahize kullanılsa bile radyasyonsuz bekleme modu sunuyor. Şarj aletindeki enerji tasarruflu priz sayesinde de düşük enerji tüketimi sağlıyor.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: