Facebook App ID is missing!

Galaxy S6 Edge Iron Man Edition Satışa Sunuldu

Koreli teknoloji devi Samsung, ülkemizde de satışa sunulan Galaxy S6 edge modeli için ilginç bir birlikteliğe imza attı. Çizgi roman dünyasının en önemli firmalarından Marvel ile birlikte çok özel bir modele imza atan Samsung, sinema ve çizgi roman severlerin gönüllerini fethedeceğe benziyor.

Marvel’in en ünlü kahramanlarından Iron Man ile Galaxy serisinin en yeni modeli Galaxy S6 edge’i birleştirerek, sınırlı sayıda üretilecek bir model ortaya çıkardılar. Samsung Galaxy S6 Iron Man olarak adlandırılan yeni model, sınırlı sayıda üretilecek ve 27 Mayıstan itibaren Kore’de satışa sunulacak. Kore’nin ardından telefonun, Haziran ayı içerisinde Çin ve Hong Kong’da satışa sunulması bekleniyor.

Sinemaseverlerin Iron Man ve Avengers serilerinden yakından tanıdığı karakterlerden Iron Man için özel olarak tasarlanan Samsung Galaxy S6 edge Iron Man, sınırlı sayıda üretilecek. Iron Man’in kostümündeki kırmızı ve altın rengini alarak çekici bir tasarıma kavuşan telefon, Iron Man temasına sahip olmasının yanı sıra 64GB dahili depolama alanı ve seriye özel tasarlanmış kablosuz şarj istasyonuyla birlikte geliyor.

Kore, Çin ve Hong Kong dışında, telefonun küresel pazarda satışa sunumuyla ilgili maalesef bilgi yok. Ayrıca Samsung Galaxy S6 Edge Iron Man Limited Edition, standart S6 Edge 64GB’dan daha yüksek fiyatla satışa sunulacak. Umarız Samsung Galaxy S6 Edge Iron Man Limited Edition ülkemizde de satışa sunulur.

Site Footer

%d bloggers like this: