Facebook App ID is missing!

Gaggenau’dan 200 Serisi Mikrodalga Fırınlar

Gaggenau’nun yenilikçi bir montaj konsepti olarak tanıttığı 200 serisinde yer alan mikrodalga fırınlar, şık tasarımlarının yanı sıra farklı kombinasyon seçenekleri ile çok ayrıcalıklı. İsteğe göre mikrodalga veya ızgara tek başına ya da ızgara ve fırın kombinasyonunda kullanılabilen Gaggenau 200 serisi mikrodalga fırınlar, pratik yiyecekler hazırlamak için ideal bir yardımcı.

Lüks mutfak aletleri sektörünün önemli markası Gaggenau’nun yeni 200 fırın serisinde yer alan bütün cihazlar, yüzeye silme monte edilebildiği gibi, birbirleriyle de kombinlenebiliyor. Seri, buharda hamur işi ve yemek pişirme fırınları, mikrodalga fırınlar, mikrodalga cihazları, tam otomatik espresso makineleri ve ısıtma çekmecelerini kapsıyor. Serideki BMP 250/BMP 251 model mikrodalga fırınlar, farklı ihtiyaçlara hitap eden kullanım seçenekleri ve çözümleri ile mutfak hayatını kolaylaştırıyor.

Her türlü ortama mükemmel bir şekilde entegre edilebilen Gaggenau 200 serisi mikrodalga fırınlar, mikrodalga veya ızgaranın tek başına ya da ızgara ve fırın kombinasyonunda kullanılabilmesine olanak tanıyor. Cihazlarda ayrıca, kombinasyon ve uyku modu da dahil olmak üzere, beş çalışma modunun sıralı çalıştırılabilmesi de mümkün. 45 cm yüksekliğindeki Gaggenau 200 serisi mikrodalga fırınlar, elektronik bir sıcaklık ayarına sahip. Fırınların paslanmaz çelik pişirme alanı ise 36 litrelik oldukça hatırı sayılır bir hacme sahip. Renk seçenekleri arasında Gaggenau antrasit, metalik veya gümüş tonları bulunuyor.

Site Footer

%d bloggers like this: