Facebook App ID is missing!

Fonksiyonelliğin ve Tasarımın Mükemmel Beraberliği

Statista tarafından gerçekleştirilen araştırmaya göre kullanıcılar ev eşyalarını satın alırken fonksiyonelliğe (92.8%) ve tasarıma (92.2%) büyük önem veriyor. Her iki konu artık elektronik cihazların tercih edilmesindede geçerli özellikler haline geldi. Bu ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap vermek için yaratılan Gigaset Sculpture CL750, çarpıcı tasarım, üstün teknoloji ve fonksiyonellik arasındaki mükemmel beraberliğin konforunu sunuyor.

Yeni Gigaset Sculpture’ın teknik özellikleri, hayatı kolaylaştırmak üzere tasarlanmış. Bağımsız baz istasyonu sayesinde şarj ünitesi ve el cihazı istenilen heryerde konumlandırılabilen telefon, kullanıcıya hareket özgürlüğü, Gigaset High Sound Performans teknolojisi eller serbest aramalar sırasında bile pürüzsüz bir ses kalitesi sağlıyor. Siyah veya beyaz arka plan ile özelleştirilebilen 1.8 “TFT büyük renkli ekran, okunmayı ve navigasyonu kolaylaştırıyor. Her kişi kaydına 3 numara ekleme özelliği sağlayan 200 kişilik rehberi aynı zamanda kişiye özel zil tonu ve doğum günü hatırlatma özellikleri taşıyor. Kaçırılan bir arama veya mesajı LED bildirimle uyarıyor.

Erteleme fonksiyonu ile alarmlı saati bulunan cihaz, randevular için bir takvim de içeriyor. Sahip olduğu melodiler ise beş farklı ses seviyesinde veya yükselen ses uyarısı olarak ayarlanabiliyor. Gigaset Sculpture ayrıca ek izleme cihazı olmadan çocuk kontrolü imkanı sunuyor. Bebek telefonu fonksiyonu sayesinde bebek uyandığında cep telefonuna veya ek el cihazına uyarı gönderen cihaz, interkom özelliğiyle de daha büyük çocuklar ile iletişim kurmaya olanak sağlıyor.

Gigaset Yeşil Ev portföyünün bir parçası olan Gigaset Sculpture’ın ECO DECT modelleri % 80’e varan enerji tasarrufu sağlıyor. Gigaset Sculpture, el cihazı baz istasyonunda olmadığında veya birden çok el cihazı aynı anda kullanımda olsa bile ECO Plus modunu destekleyerek telefon beklemedeyken iletim gücünü tamamen kapatıyor ve böylece radyasyonu engelliyor.

~dont display~

Site Footer