Facebook App ID is missing!

FIFA 15’te Yılın En İyi Golleri

Electronic Arts imzalı futbol oyunu FIFA 15’te, çevrimiçi mod üzerinden gerçekleştirilen paylaşımlar arasından 2014 yılının en iyi golleri belirlenerek, yayınlandı. FIFA 15 oyuncularının paylaştığı goller arasından seçilen en iyiler, bir futbol oyununun geldiği noktayı sergilemesi açısından da dikkat çekti.

Dünyanın en çok oynanan futbol oyunu FIFA 15, 2014 yılının sonlarında yayınlanmış ve küresel düzeyde büyük ilgiyle karşılanmıştı. Oyunun gerek görsel gerekse oyuniçi dinamikleri üzerinden beğeni ile karşılandığı ve rekor seviyede satmaya başlayacağı süreç de böylelikle başlamış oldu.

PlayStation, Xbox ve PC sürümleri ile yayınlanan popüler futbol oyunu serisinin en son halkasının çevrimiçi mod özelliği ise en çok tercih edilen bölümleri arasında yer aldı.

Goller dünyanın her tarafından

Dünyanın her yerinden oyuncuların birbirleri ile maç yapabilmelerine olanak tanıyan çevrimiçi mod, atılan gollerin paylaşımlarıyla da ayrı bir rekabet sahası haline geldi. Electronic Arts Sports tarafından Haftanın Golleri adı altında yayınlanan müthiş gollerin tamamının ele alındığı ve bunlar arasından da en iyilerinin seçildiği bir video yayınlandı.

Ultimate Team farkı

Özellikle Ultimate Team özelliği ile adeta fenomen halini alan oyunun yayınlanan en güzel golleri içinde, rakibiyle dalga geçerek gol atanlardan enfes aşırtmalara, çok uzak mesafelerden kalecileri avlayanlardan ceza sahası içinden spektaküler vuruşlarla topu ağlarla buluşturanlara kadar birbirinden enfes enstantaneler yer aldı.

Harikulade goller

Milyonları peşinden sürükleyen oyunda bazı gollerde ise oyun tabanlı kaleci hataları dikkatlerden kaçmadı. Eleştirilen oyun özelliklerinin bazılarının da gözler önüne serildiği en iyi goller, bu ilginç detaylara karşın enfes bir görsel şölenin önünü açmayı başardı.

 

Site Footer

%d bloggers like this: