Facebook App ID is missing!

Fifa 15 Ultimate Team’de Nasıl Coins Kazanılır?

Fifa 15’in yılın en iyi futbol oyunu olduğunu dile getiren çok sayıda otorite var. Hatta futbol oyunları denildiği zaman rakipsiz olduğu bile söyleniyor. Gerçekten de Fifa 15 ile sınırların ötesinde bir oyun deneyimi sunulduğunu ifade etmek gerekiyor. Spor oyunlarından, özellikle de futboldan hoşlanan kişiler için Fifa 15 en iyi alternatiflerden.

Oyundaki Ultimate Team özelliği ise ayrı bir furya adeta. Milyonları peşinden sürükleyen Ultimate Team sayesinde oyun severler kensi takımlarını oluşturup, dünyanın her yerinden rakiplerle maçlar yapabiliyorlar. Peki Fifa Ultimate Team oynayan herkesin üzerinde önemle durduğu coins yani oyun parası hangi yöntemlerle kazanılıyor? İşte bu konumuzda para kazanmanın püf noktalarını ele alacağız.

Ultimate Team’e başlarken

Oyun size ilk başladığınızda 500 coins gibi bir para ve bir takım oyuncular veriyor. Oynadığınız her maçtan 400-500 coins elde ettiğinizi düşünürseniz Cristiano Ronaldo’yu almak için ortalama 10.000 maçı tamamlamak zorunda kalabilirsiniz. Çeşitli turnuvalar kazanarak maç sayınızı 9.500 e kadar çekmek mümkün. Bu maç rakamları oldukça yüksek.

Oyuncuların yaptığı en büyük hatalardan biri pazardan oyuncu satın alıp satarak para kazanmaya çalışması. Fakat oyunculardan para kazanabilmek için Pazar araştırmasını iyi yapıp oyuncu fiyatları düştüğünde oyuncuları satın alarak elde tutmak ve fiyatlar yükseldiğinde satmak gerekiyor. Oyuncu fiyatları özel paketler geleceği zaman düşer, sonrasında ise tavan yapar.

Özel paketler

Coins ya da Fifa Point ile Store’da satılan içerisinden oyuncu ve fitness kartları çıkan paketlerdir. Fakat özel paketler zamanlı olarak gelir ve belirlenen zaman içerisinde açılmaz ise gider.özel paketlerden iyi oyuncu çıkma şansı daha yüksektir. Transfer Market’te bazı ürünleri alıp satarak kısa yoldan yakın zamanda hatırı sayılır bir para elde etmek mümkün. Bundan bahsedecek olursak;

Coins Boost’ları alın

Katalogta bulunan Coins Boost’ları alarak bu işe başlayabilirsiniz. Bu boost’lar sizin maç başı aldığınız coins miktarını 200 ile 1000 arasında yükseltecektir. Tabi bu yükseltmeleri sadece 5 ya da 10 maç için alabiliyorsunuz.

5000-10.000 arasında bir coins elde ettiğinizde ise paranızı kısa yoldan arttırabilmek adına transfer marketten açık arttırma ile All Fitness kartları ya da Contract alıp ‘hemen al fiyatı’ olarak daha yüksek fiyatlara satmanız mümkün. Böylelikle her karttan 100-150 coins kazanabilir ve haftada 25.000 -30.000 coins kazanabilirsiniz.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: