Facebook App ID is missing!

Fallout 4’ün Çıkış Tarihi Belli Oldu

Oyun severlerin merakla beklediği Fallout serisinin yeni oyunu Fallout 4’ün çıkış tarihi belli oldu. Bethesda’nın E3 2015 fuarında duyurduğu oyun için yılsonunu beklememiz gerekiyor.

Bethesda Software’nin merakla beklenen oyunu Fallout 4’ün piyasaya çıkış tarihi sonunda belli oldu.  Distopik evreniyle oyun severleri farklı tatlar sunan Fallout, bu defa bizleri en başa, nükleer patlama öncesine götürecek. Serinin diğer oyunlarından farklı olarak sizi Fallout evreninde özgür bırakan Fallout 4, yenilenen ara yüzün yanı sıra, karakterinizi detaylı olarak oluşturabilmenize imkan tanıyor.

Bethesda’nın Skyrim oyunun da olduğu gibi açık bir dünyanın bizi beklediği Fallout 4’de, kendimize eşyalarımız, hatta evimiz bile olabilecek. Zengin kombinasyonlarla kendi silahlarımızı tasarlayabileceğimiz oyun, geniş bir geliştirme ağacıyla donatılmış.

Gelelim, en kilit noktaya. Fallout 4 10 Kasım’da piyasaya çıkacak.  Oyunu PC, Playstation 4 ve Xbox One platformlarında oynabileceksiniz. Fallout 4’ün onanış videosunu aşağıda bulabilirsiniz. İyi seyirler.

Site Footer

%d bloggers like this: