Facebook App ID is missing!

Fallout 4 Konsol Oyuncularını Üzdü

Geçtiğimiz hafta duyurulan Fallout serisinin yeni oyunu Fallout 4 ile ilgili Bethesda cephesinden yeni açıklamalar geldi. Son açıklamalarla konsol oyuncularını birazcık üzecek türde. Bildiğiniz gibi Fallout 4, bilgisayarlar, PlayStation 4 ve Xbox One için onay almıştı. Yani yeni oyunu oynamak isteyen kullanıcılar bu platformlardan birine sahip olması gerekiyor. Ancak özellikle konsol kullanıcıları Fallout 4’ün Xbox 360 ve PlayStation 3’e geleceği yönünde ümitliydiler.

Maalesef Bethesda, PlayStation 3 ve Xbox 360 kullanıcılarını üzecek açıklamayı yaptı ve ekiplerinin belirtilen platformlar dışında çalışma yapmadığını belirtti. Açıklamayı yapan isimse Bethesda’nın global topluluk lideri Matt Grandstaff oldu.

Oyun severler Fallout 4’ün eski konsollar için piyasaya sürüleceği konusunda oldukça ümitliydiler. Grandstaff’ın NeoGAF forumlarında yaptığı açıklamayla tüm ümitler boşa çıktı. Fallout 4 oynamak isteyen oyun severler bilgisayar, PlayStation 4 ya da Xbox One platformlarını tercih etmek zorundalar.E3 fuarında tanıtılması beklenen Fallout 4 ile ilgili detaylı bilgileri fuarla birlikte sizlere aktaracağız.

Site Footer

%d bloggers like this: