Facebook App ID is missing!

Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered Hazır!

Oyun geliştiricisi Quantic Dream imzasını taşıyan 2005 tarihli Fahrenheit, gelmiş geçmiş en başarılı yapımlardan biri. Üstelik oyun dünyasının en önemli isimlerinden David Cage için de mihenk taşları arasında yer almayı başardı Fahrenheit. Oyuna dair en önemli isim Cage için Heavy Rain ve Beyond: Two Souls’da kariyeri açısından gelinen noktanın gözler önüne serilmesi açısından önemli. Tam da bu noktada üzerinde spekülasyonların eksik olmadığı bir konuda önemli gelişmeler yaşandı.

Oyunla ilgili uzun yıllardır süregelen yenilenmiş versiyon ya da devam oyunu beklentileri sonuçlanma eğiliminde. Nasıl mı? Cage’in bu önemli projesinin, Quantic Dream imzasıyla yeniden oyun severlerin beğenisine sunulacağı iddia edildi.

Heyecanlı bekleyiş

Quantic Dream’in Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered adını alacak yenilenmiş Fahrenheit versiyonunu yenilenmiş grafikler ve yüksek çözünürlük desteği ile sunması bekleniyor. Bu beklenti beraberinde oyunun eski versiyonuna aşina olan PlayStation 4 ve Xbox One sahiplerini de ayrı bir heyecan sardı.

Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered, gerek hikayesi gerekse oynanışı ile etkileyici bir oyun, yenilenmiş haliyle gelmesi heyecan verici. Oyunun ortaya çıkışı ise Amazon’da gezinirken ortaya çıkan bir habere dayanıyor.

Forumlarda ortaya çıktı

Bir forum kullanıcısı, oyuna dair çeşitli görselleri de paylaşırken; dikkat çeken konu muazzam derecede geliştirildiği görülen grafikler. Oyuna dair beklentiler sadece grafik temelinde değil; bazı konu güncelleştirmeleri de gelebilir. Şubat ayında Steam üzerinden yayınlanması beklenen Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered’a dair detayları aktarmayı sürdüreceğiz.

 

Site Footer

%d bloggers like this: