Facebook App ID is missing!

Evde Sinema Salonu Keyfini Yaşayın

Astel Elektronik güvencesiyle Kasım 2015 itibariyle Türkiye pazarına sunulacak BenQ Oturma Odası projektörleri, CinemaMaster teknolojisi ile sinemaseverlerin odalarını dünya çapında bir sinema salonuna çeviriyor. Ev sinema meraklılarının tüm ihtiyaç ve gereksinimlerinin detaylıca araştırılarak pro-aktif çözümler ile sinema deneyimini tüm patlayıcılığı, gerçekçiliği ve konforu ile evlere taşıyan seri, en ufak odalarda bile dev ekranda sinema deneyimi yaşamayı mümkün kılıyor.

W1110, W2000 ve W3000 kodlu üç ayrı modelden oluşan; altın ve gümüş renklerinde, son derece zarif tasarımlı BenQ Oturma Odası projektörleri, profesyonel bir sinema salonunun görsel ve işitsel kalitesini kendi evlerinin konforunda yaşayarak, ailesi ve arkadaşlarıyla sinema keyfi yaşamak isteyenler için tasarlandı.

Astel Elektronik’in sinemaseverlerle buluşturduğu ve her odayı potansiyel bir sinema salonuna çeviren BenQ Oturma Odası projektörlerinin sistemi, dakikalar içerisinde zahmetsizce kurulabiliyor. Taşıdığı üstün özelliklerle, sadece 2.5 metre uzaklıktan 100 inç büyüklüğünde dev bir ekran elde ediliyor. Dikey ve yatay lens kaydırma özellikleri ile cihazın kendisini daha alçağa veya yükseğe koymadan, görüntü kalitesini düşürmeden yansıtılan görsel aşağı veya yukarı kaydırılabiliyor; istenirse yatay konumlandırma da kolayca yapılıyor.

Opsiyonel kablosuz bağlantı kiti ile Kablosuz çekim alanı 30 metreye kadar genişletilebilen seri, 1080p Full HD çözünürlüğü, Rec. 709 standardı ile kristal berraklığında görüntü kalitesi ve çarpıcı gerçeklikte sinematik renk performansının yanı sıra izleyenleri içine çeken stereo bir duyum da sağlıyor.

~dont display~

Site Footer