Facebook App ID is missing!

Ev Rahatlığında Uzun Süren Pürüzsüzlük Keyfi

Çok çeşitli tüy ve cilt tiplerine uygun yeni Philips Lumea Prestige SC2007/00, beş farklı ayarlanabilir ışık enerjisine sahip. Philips Lumea Prestige’in büyük vücut aparatı, bacak gibi bölgelerde hızlı uygulama sağlarken 250.000’den fazla ışık atımı ile 15 dakikada alt bacak uygulamasına imkan veriyor. Ekstra entegre ışık filtresiyle donatılmış olan hassas bölge başlığı; kol altı, bikini bölgesi gibi vücut bölgelerinin yanı sıra özellikle dudak üstü, çene ve favoriler gibi yüzde rahatsızlık duyulan tüylerden kurtulmak için güvenle kullanılabiliyor.

Philips Lumea Prestige daha rahat bir uygulama için “Kaydırarak Uygulama” ve “Kaldırarak Uygulama” modlarına sahip. Kaydırarak Uygulama, bacak ve kol gibi geniş bölgelerde zaman kazandırırken Kaldırarak Uygulama ise dirsek ve diz gibi bölgelerde kullanım kolaylığı sağlıyor. Philips Lumea Prestige, kablosuz olduğu için rahatlıkla evin her yerinde kullanılabiliyor.

Philips Lumea Prestige, IPL (Yoğunlaştırılmış Işık Teknolojisi) adı verilen ve profesyonel güzellik salonlarında da kullanılan teknolojiyi temel alan ışık bazlı yenilikçi teknolojisiyle tüy köklerine ulaşarak ışık darbeleri veriyor. Bu işlem tüy foliküllerinin uyuma aşamasına geçmesini sağlıyor. Bunun sonucunda tüy doğal yollarla dökülüyor ve tüyün yeniden çıkması önleniyor. Uzun ampul ömrüyle Philips Lumea Prestige, yeni bir yedek ampul gerektirmeden cihazın uzun yıllar boyunca kullanılabilmesine olanak tanıyor. Philips Lumea’nın geliştirilmiş pil ömrü, ürünün tekrar şarj edilmesine gerek kalmadan, tek bir uygulama ile tüm vücutta ve yüzde kullanılmasını sağlıyor.

Lumea ailesinin en kompakt üyesi de yeni özellikleri ile tüylerin yüzde ve vücutta uzamasına engel oluyor. 200.000’den fazla ışık atımı ile 22 dakikada alt bacak uygulamasına imkan veren Philips Lumea Essential, düzenli olarak uygulanan hassas ışık darbeleri ile cildin her gün ipek kadar pürüzsüz olmasını sağlıyor. Philips Lumea Essential, nazik ancak etkili bir uygulama için beş ayarlanabilir ışık enerjisi ayarına sahip. Her seansın başında ve seans sırasında uygulama yapılan cildin tonunu kontrol eden benzersiz Cilt Sensörü, Lumea Essential’ın kullanılamayacağı kadar koyu bir renk tonu algıladığında ışık darbesi uygulamasını otomatik olarak durduruyor. Entegre UV filtreleri ise UV ışıklarına karşı cildi koruyor.

Daha rahat ve kesintisiz bir uygulama için kaydırma hareketi sağlayan Lumea Essential’ı yüzde (dudak üstü, çene), bacaklar, koltuk altı, bikini bölgesi, karın ve kol gibi vücut bölgelerindeki tüylerden kurtulmak için güvenle kullanabilirsiniz. Lumea Essential’da da dirsek ve diz bölgelerinde kolay uygulama imkanı sunan Kaldırarak Uygulama modu bulunuyor.

Ev konforunda IPL çözümü sunan Philips Lumea Prestige’in tavsiye edilen perakende satış fiyatı 1.499 TL, Essential’ın ise 799 TL.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: