Facebook App ID is missing!

En Seçkin Akıllı Saat

LG Electronics, Berlin’de düzenlenen IFA 2015 kapsamında ABD’li mücevher markası REEDS Jewelers ile yaptığı işbirliği sonucunda ortaya çıkan yeni üst kalite akıllı saati LG Watch Urbane Luxe’u tanıttı. Sınırlı sayıda üretilen lüks akıllı saat LG Watch Urbane Luxe, eşsiz timsah derisi kayışı, 23 ayar altın kaplamalı gövdesi ve piano-gloss cilalı kutusuyla vazgeçilmeziniz olacak.

LG Watch Urbane Luxe, kayışında kullanılan özel bir kilit sistemi sayesinde (deployment clasp) kola takıldıktan sonra geleneksel saatlere göre çok daha ince ve zarif bir görüntüye sahip oluyor. 1910 yılında Louis Cartier tarafından icat edilen bu özel kilit sistemi LG Watch Urbane Luxe’u çok daha zarif ve kaliteli bir aksesuar haline getiriyor. En usta ellerden çıkan el yapımı timsah derisi kayışının üretimi sırasında yılların tecrübesine sahip 30 deri ustası tarafından 50 farklı adım uygulandı. Kaplamasında kullanılan 23 ayar altın malzeme ise LG Watch Urbane Luxe’un 24 ayar altın kaplama saatlere oranla daha güçlü ve geleneksel saatlerde kullanılan 18 ayar altın kaplamaya oranla da tatmin edici bir ağırlıkta olmasını sağlıyor.

Toplamda 500 adet üretilen LG Watch Urbane Luxe’ın her biri kendine ait özel seri numarasına sahip olmakla birlikte ABD’de www.REEDS.com üzerinden bu ay sonunda ön siparişe çıkacak.

Site Footer

%d bloggers like this: