Facebook App ID is missing!

Uyanamayanlara Şifa Niyetine! En Etkili 4 Alarm Uygulaması

‘’Alarm üzerine alarm kuruyorum fakat fayda etmiyor’’

‘’kurdum, çalmamış bu telefon bozuk!’’

‘’Uyku problemim var ne yapayım?’’

Hiç merak etmeyin, 2017 senesinde artık bu tip bahanelere yer yok. Gelişen teknoloji ile yaratıcı fikirlerin birleştiği bir sürü yeni alarm uygulaması var, elbet biri derdinize deva olacaktır…

Yürü…

alarm-walk-2

Öncelikle, alarm mekanizmasına basit ama yararlı bir özellik getiren Walk Me Up uygulamasıyla başlayalım. Walk Me Up uygulaması ile uyanmak istediğiniz saate alarm kuruyorsunuz ve alarm siz kalkıp yürüyene kadar susmuyor. Kaç adım sonra alarmın susmasını istediğinizi de uygulamada önceden belirliyorsunuz ve o sayıda adımı atana kadar asla susmuyor. Bir de alarmı ertelemenizi imkansız hale getiren ‘Evil Mode’ özelliği mevcut olan uygulamayı ücretsiz indirebilirsiniz.

En Eğlenceli Alarmlar

alarm-mon

AlarmMon uygulaması şu ana kadar dünyada 25 Milyonun üzerinde indirilmiş ve Apple’da da Android’de de bedava. AlarmMon, uyandırmanın yanı sıra sabahları keyifli hale getirmenin de peşine düşmüş tasarımıyla, içinde 30’un üstünde oyun bulundurmakta ve oyunu oynamadan alarm susmuyor. Oyunlar basit, uyumaya ant içtiyseniz oyunu çözüp tekrar uyursunuz ama renkli ve keyifli bir uygulama. Özellikle çocuklar için, hem kendi kendilerine uyanmalarını öğretmek hem de alarma düşman nesiller yetiştirmemek adına biçilmiş kaftan.

En Sinir Bozucu Alarm!

alarm-y

‘’Dünyanın en sinir bozucu alarmı!’’

Alarmy uygulamasının kendini kullanıcılara tanıttığı cümle bu, artık gerisini siz düşünün. Alarmy gerçekten uyanamayan insanlara göre tasarlanmış bir uygulama. Uygulamanın içerisinde kendinize yapabileceğiniz yegane kötülükler bulunuyor:

İsterseniz, evinizde bir bölge belirliyorsunuz ve telefonun kamerasıyla o bölgeyi Alarmy’ ye tanıtıyorsunuz, alarmınız sabah kalkıp o bölgenin fotoğrafını çekene kadar susmuyor. Kahve makinenizin ya da banyo lavabonuzun fotoğrafı mantıklı bir seçim olabilir.

Bu kadarla da bitmiyor, uygulamanın iki ayrı modu daha var; birincisi telefonu güçlü bir şekilde sallayana kadar alarmınız susmuyor, ikincisinde ise alarmın susması için uykunuzdan uyandıracak zorlukta matematik problemlerini doğru cevaplamanız gerekiyor.

I Cant Wake Up! Alarm Clock

İngilizce isminden de anlaşıldığı gibi bu uygulama da uyandırma garantili sayılır ve Alarmy kadar da sinir bozucu değil. Tek yapmanız gereken; alarmınızı susturmak için uygulamanın karşınıza çıkardığı 8 farklı görevi tamamlamak!

alarm-wake

Site Footer