Facebook App ID is missing!

En Duygusal Defter; Soğan Defter

Defter üreticisi Magnus Ferreus soğan defter üreterek piyasadaki önemli bir eksiği kapatmış. Soğan Not Defteri adına sahip olan defter adına yakışır bir şekilde, herhangi bir şey yazmaya başladığınız anda göz yaşlarınızın boşalmasını sağlıyor. Soğan doğrama ile aynı etkileri sağlayan defterin soğana göre farklı olan yönü, koku vermemesi.

Soğan Defter’in sayfaları alil propil (soğanın yağında yer alan ve ağlamamıza neden olan maddenin benzeri) ile işlenmiş ve bunun sonucu olarak, deftere herhangi bir yazı yazarken kalem ucunun yarattığı ısı sonrasında sayfalara işlenmiş olan gaz ortaya çıkıyor ve yazan kişinin ağlamasına neden oluyor.

Şirketin CEO’su “Bugüne kadar birçok defter ürettik ve hepsine de bir şeyler karaladık. Fakat bu defterlerin hiçbiri, yazıyı yazarken biraz daha motive olup daha duygusal içerikler oluşturmamızı sağlayamadı. Biz de bunun üzerine devrim niteliğinde bir yenilik yapıp, yazarken daha duygusal olmamızı sağlayacak bir defter geliştirdik. Bir yazıyı gözyaşları içerisinde yazmanın daha iyi bir yolu yok.” şeklinde bir açıklama yapmış.

Soğan Defter için hazırlanan reklamlar da oldukça eğlenceli. Bu reklamlardan birinde, defteri açıp yazı yazmaya başladığı anda gözyaşlarına boğulan bir genç var. Yazdığı yazının ne kadar romantik olduğunu düşünürken, yazının sonunda “New York büyük bir şehirdir” sonucunun ortaya çıkması, reklamı ilk defa izleyenler üzerinde soğuk duş etkisi yapıyor.

Henüz satışına başlanmamış olan Soğan Defter için düşünülen ilk pazar Japonya. Garip ürünlere olan meraklarıyla bilinen Japonlar, bakalım bu deftere nasıl bir tepki verecekler.

Soğan Defter’e ait reklam videosu

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: