Facebook App ID is missing!

EA SPORTS FIFA 16 Ön Sipariş İçin Hazır

Electronic Arts, EA SPORTS FIFA 16‘nın oyun içinde Tüm Sahada Yenilik dönemini başlatacağını, taraftarların FIFA Antrenörü ile Daha Üst Düzeyde Rekabete kavuşacağını ve seriye Kadın Milli Takımları’nı ekleyerek Oynamanın Yeni Yolları’nı sunacağını açıkladı. Yenilikçi oyun* özellikleri, FIFA 16’nın  tam kalbinde taraftarların kendi istediklerini oyunu sürdürebilecekleri dengeli, otantik ve heyecanlı bir futbol deneyimi sunacak. 18 Süper Lig Takımının Hepsi FIFA 16’da! Yeni Güzel Oyna tanıtım videosununda. FIFA 16’nin yeni özelliklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Güvenli Defans

Defans ve hücum oyuncuları dengelendi ve topu geri kazanmaya çalışma mücadelesi gerçekçi ve eğlenceli bir deneyim haline geldi.

  • Defansta Çeviklik, defans oyuncusu hareket kabiliyetinde yapılan 25’ten fazla oyun özelliği değişimi ile hücum ve defans oyuncuları arasındaki harekete denge getiriyor.
  • Takım Halinde Defans, oyunculara zekice planlama yapma ve pozisyonlarına dair farkındalık kazandırarak bir rakibi belirleme ve tehlikeli alanı kapatabilme arasında daha kolay karar verebilmelerini sağlıyor.
  • Yeni Top Çalma Esasları, şaşırtmaca ya da ayakta top çalma, tam vücut mücadelesi ve pozisyon dışı yakalandığında kayarak müdahaleden sıyrılma becerisi gibi yeni davranışlar getiriyor.

Orta Saha Kontrolü

Orta sahada, oyunun seyrini değiştirecek türden iki yeni özellik sayesinde artık sahanın ortasındaki mücadele tıpkı gerçek futbolda olduğunu gibi önem kazanacak.

  • Topu Engelleme Zekası, oyunculara, paslaşma yollarını kapatmayı ve kapatma seçeneklerini düşünebilme becerisi kazandırır.
  • Hedefe Yönelik Paslaşma özelliği daha odaklı bir paslaşma sayesinde keskin bir oyun şekli ve isabetli paslarla takım arkadaşlarınızı doğru şekilde hedefleyebilmenizi sağlar.

Büyülü Anlar

FIFA 16, taraftarlara, hücum sırasında mükemmel işler çıkarmaları için gereken araçları verecek.

  • Dokunmadan Top Sürme, oyunculara zaman kazanmak, mesafe yaratmak, vücut çalımı yapmak ve rakip sahada defans oyuncusunu geçmek için top sürme seçeneğini sunar. Lionel Messi’nin hareketlerinden esinlenilen bu özellik, oyuncuların hücum şeklini değiştirecek.
  • Sağlam Bitiriş, daha çok çeşitlilikte şut çekilmesini ve hiç olmadığı kadar heyecanlı gollerin atılmasını sağlayacak.

Daha Üst Düzeyde Rekabet

Beceri düzeyi fark etmeksizin herkesin, oyunculara seçenekler önermek için oyun bağlamını kullanan bu çığır açan oyun içi antrenman sistemi EA SPORTS FIFA Antrenörü ile Daha Üst Düzeyde Rekabet etme fırsatı olacak. Sahadaki pozisyonlarına ve Antrenör düzeylerine bağlı olarak değişen oyun seçeneklerini gösteren opsiyonel yardımcı grafik (HUD) sayesinde taraftarlar oyunu oynarken aynı anda öğrenebilecekler. Antrenör önerileri, antrenörün düzeyi arttıkça ilerler ve bu ayar otomatik veya elle kontrol seçeneğine ayarlanabilir. Basit komutlarla başlanır ve daha ayrıntılı ipuçlarıyla en becerikli taraftarların yarattığı oyunu gitgide daha çok güzelleşir.

Oyunun Yeni Yolları

FIFA 16, Oyunun Yeni Yolları ile 12 tane Kadın Milli Takımını tarihinde ilk kez oyuna dahil edecek. Avustralya, Brezilya, Kanada, Çin, İngiltere, Almanya, İtalya, Meksika, İspanya, İsveç ve Amerika Birleşik Devletleri takımlarının her biri FIFA 16’nın Santra, Çevrimdışı Turnuvalar ve Çevrimiçi Dostluk Maçlarının da içinde bulunduğu oyun modlarında kendi federasyonlarını temsil edecek. Kadın Milli Takımlarını oyunda görmek için http://easports.com/fifa/womenadresini ziyaret edebilirsiniz.

Yolda Oynamanın Yeni Yolu

EA SPORTS, yoldayken de otantik bir futbol deneyimi yaşamak isteyenler için yepyeni bir mobil oyun geliştirdiklerini açıkladı – EA SPORTS FIFA. Bu yılın sonlarına doğru App Store ve Google Pla’de ücretsiz indirilebilen, yeni nesil Mobil FIFA, yeni cihazlardaki artırılmış gücü kullanarak telefon ve tabletlere konsol kalitesinde harika bir oyun sunacak. Taraftarlar, telefonlarında ve tabletlerinde geliştirilmiş hibrit dokunmatik kontrolleri, yeni beceri hareketleri ve mobil ortamda ilk kez olacak olan oyuncu kutlamalarıyla beraber otantik bir futbol deneyiminin tadını çıkaracaklar. http://easports.com/fifa/mobile adresinde daha fazlasına bakabilirsiniz.

Fikrinizi Söyleyin

Taraftarlar, seçili bölgelerde FIFA 16 kapağında yıldız futbolcu Lionel Messi’ye eşlik edecek olan kişiyi seçme şansını da elde ediyor. Yakında açılacak olan web sitesinde, taraftarlar 5 Temmuz 2015 tarihine kadar FIFA 16 Kapak Oylaması bölümünden oylarını verebilirler. Ayrıntılar için buraya tıklayın.

Site Footer

%d bloggers like this: