Facebook App ID is missing!

Dying Light’tan Yeni Detaylar

Zombi oyunları belki de altın çağlarından birini yaşıyor. Özellikle The Walking Dead adlı TV dizisinin gördüğü ilgiyle iyiden iyiye tetiklenen bu ürpertici oyunlara her geçen gün yenileri ekleniyor. Özellikle online özelliğine sahip zombi türü oyunlarda çeşitli silahları kullanarak korkunç yaratıklarla baş etmeye çalışmak adrenalini tavan yaptırma konusunda harika seçimler.

Oyun severler için böyle bir oyun türünün, sürekli geliştirilerek karşılarına çıkıyor olması paha biçilemez bir duygu ve türe dair iddialı yapımlardan biri daha kısa süre içinde geliyor. Zombi avlama maceralarına bir yenisi daha ekleniyor: Dying Light.

Dying Light’tan detaylar

Oyunda parkur teması ve insanın tüylerini diken diken eden zombileri alt etmeye çalışmak farklı bir boyutta ele alınacağa benziyor. Şubat ayında yayınlanması beklenen oyuna ilişkin gelen detaylar tam olarak bu yönde. Daha önce 90 dakikalık dev bir oynanış videosu yayınlanan Dying Light’a dair gelen son videolardan biri ise merakla beklenen bir özelliğe ilişkin fikir edinmenizi sağlayacak.

4 kişi oynuyor

Dying Light için yayınlanan video tam 40 dakika sürüyor. En önemli özelliği ise 4 farklı oyuncu tarafından oynanıyor oluşu. Sizi co-op moduna götüren video, grafik ve oyunun oynanışına dair fikir edinmenizi sağlarken, aynı zamanda çok oyunculu yapıya dair fikir sunuyor.

Oyuncuların tepkileri, dinamikler ve adrenalinin tavan yaptığı bu video Dying Light’ı bekleyen oyun severler için heyecan verici. Oyunu edinmek isteyenler için de muazzam bir bilgi kaynağı ve fikir edinme multimedyası özelliği taşıyor. İşte o Dying Light oynanış videosu;

 

Site Footer

%d bloggers like this: