Facebook App ID is missing!

Düşmek İçin Tasarlandı

Logi BLOK Protective Shell, Logi BLOK Protective Case ve Logi BLOK Protective Keyboard Case olmak üzere üç ayrı üründen oluşan Logi BLOK  ailesi yastıklı kare köşeleri sayesinde 1,8 metreden sert zemine düşmesi halinde bile ipad için üstün koruma sunuyor.

Kılıfların kare köşelerindeki ekstra-emici polimerler ile iPad’in en çok dikkat gerektiren köşeleri için üstün koruma sağlıyor. Darbe emici polimer yapı iPad’inizi korurken aynı zamanda esneklik sağlayarak 1,8 metreden beton zemine düşmesi halinde bile koruma sunuyor.

Logi BLOK ailesinin özellikleri:

  • Logi BLOK Protective Shell – Koruyucu Kapak:  iPad Air 2 ve iPad mini’nin tüm modelleri için  üretilmiştir. Ekran koruyucusu ekranınızı çizilmelere karşı korur. Sade  ve şık tasarımı ile iPad’i sararak ultra koruyuculuk sunan Logi BLOK Koruyucu Kapak’ın  siyah, kırmızı/mor, deniz mavisi/mavi  renkleri mevcut. Logi BLOK Protective Shell’in tavsiye edilen satış fiyatı 39.99 Euro.

  • Logi BLOK Protective Case – Koruyucu Kılıf: Logi BLOK Koruyucu Kapak gibi üstün koruma sunan, iPad Air 2 için üretilen Logi BLOK Koruyucu Kılıf, 50 dereceye kadar farklı açıda ayarlanabilen çok-açılı standı ile rahat görüş açısı ve kullanım kolaylığı sunuyor. Ekran kapağı iPad’i darbelerden koruyor. Siyah, kırmızı/mor, deniz mavisi/mavi  renk seçenekleri bulunan Logi BLOK Protective Case’in tavsiye edilen satış fiyatı 69.99 Euro.

  • Logi BLOK Protective Keyboard Case – Klavyeli Koruyucu Kılıf: iPad 2 için üretilen Logi BLOK Protective Keyboard Case, dört ayrı modeli barındıran hepsi-bir-arada bir ürün. Web’de gezinirken ya da okurken Koruma Kapağını kullanabilirsiniz. Arkanıza yaslanın ve çok açılı stand özelliği ile film izleyin. Yazmanız gerektiğinde takılıp çıkarılabilir kablosuz klavyesi ile ekstra ekran koruması sunuyor. Konforlu yazma deneyimi için bir sıraiOS kısa yol tuşları bulunan Logi BLOK Klavyeli Koruyucu Kılıf’ın  siyah veya deniz mavisi/mavi renkleri mevcut. Logi BLOK Protective Keyboard Case’in tavsiye edilen satış fiyatı 129.99 Euro.

Logi BLOK Koruyucu Kapak, Logi BLOK Koruyucu Kılıf ve Logi BLOK Klavyeli Koruyucu Kılıf Ağustos 2015’ten itibaren Avrupa’da satışa sunulacak.

Site Footer