Facebook App ID is missing!

Dünyanın Bilgisi Goldmaster Tabletlerde

GoldMaster, eğitim sektörüne yönelik geliştirdiği ürünlerle fark yaratırken, ülkenin önde gelen eğitim kurumlarına teknolojik destek vermeye devam ediyor. Intel’in Türkiye distribütörlüğünü yürüten GoldMaster, bu işbirliğiyle, Intel’in kno isimli dünyaca ünlü içerik sağlayıcısını eğitim tabletlerinde kullanıyor. 6-12 yaş grubu çocuklara yönelik, onların yaşamlarını ve eğitim ihtiyaçlarını göz önüne alınarak tasarlanan eğitim tabletleri, teknolojik donanımlarıyla benzerlerinden açık ara önde duruyor.

Tabletlerde, eğitimcilerin eğitim sürecinde büyük önem taşıdığını ve öğrenmeyi pekiştirdiğini belirttikleri kalemle yazmayı da mümkün kılan bir kalem bulunuyor. GoldMaster eğitim tabletleri darbelere ve suya dayanıklı olmasıyla da dikkat çekiyor. 70cm yüksekten düşmeye karşı dayanıklı tabletler, su dökülmesine karşı sızmayı önleyen özelliğiyle de su geçirmiyor.

Normal bir 2in1 ürüne göre çok fazla fonksiyonla donatılmış olan tabletler, aparatları ve donanımlarıyla laboratuvar deneylerine uygun hale gelebiliyor. 300 kata kadar büyüyen merceğiyle soğan zarını bile incelemeyi mümkün kılan bir mikroskop özelliğine bürünebilen tabletler, sıcaklık sensörü sayesinde, fizik ve kimya derslerinde çeşitli deneyleri yapabilmeye de olanak sağlıyor. Okulların ihtiyacına özel olarak, öğretmenlerin kontrolünde olacak şekilde üretilen Goldmaster tabletler okul ve ev olmak üzere iki farklı modda kullanılabilirken, istenilen moda otomatik olarak geçiş yapılabiliyor. Herhangi bir nedenle kaybolması durumunda ise hırsız koruma özelliğiyle de takip altına alınabiliyor.

3G teknolojisine sahip, Windows 10 uyumlu GoldMaster eğitim tabletleri, 64 GB hafıza ve 2GB RAM özellikleriyle de dikkat çekiyor.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: