Facebook App ID is missing!

31 Ekim Dünya Tasarruf Günü

31 Ekim Dünya’da 1924 yılından beri Tasarruf Günü olarak kutlanıyor. Türkiye’de ise 1935 yılında tasarruf etmenin hayatımızdaki önemini pekiştirmemiz için kutlanmaya başlanıyor. Şimdilerde ise pek çoğumuz hayatımızın her alanında tasarruf etmeye çalışıyoruz: faturalar konusunda, giyim konusunda, para konusunda… Liste daha uzayıp gidiyor. Peki internet kullanımı bu tasarruf alışkanlıklarımızı nasıl değiştirdi hep beraber görelim.

Cimri.com Kullanarak Nasıl Tasarruf Edebilirsiniz?

Öncelikle Cimri.com 400’den fazla mağazadan milyonlarca ürünü karşılaştırır ve size en uygun fiyatları sunar. Böylece mağaza mağaza gezmeden, tek tık ile bütün fiyatları görebilirsiniz. Hem zamandan hem de paradan tasarruf etmiş olursunuz. 2 saatte bir güncellenen fiyatlarla anlık fiyatları çok rahat takip edebilirsiniz.

Cimri.com Kullanımı

İlk önce ana sayfaya girdiğinizde o güne özel fırsatları, dönemlik indirimleri ve dönemin popüler ürünlerini rahatça görebilirsiniz.

Eğer özellikle aradığınız bir ürün varsa arama bölümüne marka, model ya da ürün adı yazarak hemen aradığınız ürüne ulaşırsınız.

tasarruf

Aradığınız bir ürün yok ancak seçenekleri görmek istiyorsunuz diyelim. Örneğin cep telefonu sayfasına girdiniz. En yukarıda farklı filtreleri, sol tarafta markaları, modelleri ve aradığınız ürüne göre bütün filtreleme seçeneklerini görüntülersiniz. Tam ortada ise en popüler ürünler sıralanır, dilerseniz en ucuzdan en pahalıya ya da en pahalıdan en ucuza doğru da sıralayabilirsiniz. Fiyat aralığı yazarak bütçenize uygun alışveriş yapabilirsiniz.

İncelemek istediğiniz ürünü seçtiniz ve sayfaya girdiniz. Hangi özelliği nasıl kullanabilirsiniz? Öncelikle ürüne tıkladığınızda Mağaza Fiyatları, Özellikler, Yorumlar, İnceleme ve eğer bilgisayardan giriş yapıyorsanız Fiyat Analizi’ni göreceksiniz.

Mağaza Fiyatlarına tıkladığınızda en uygun fiyattan başlayarak bir karşılaştırma yapılır, “Mağazaya Git” butonuna tıklayarak satıcı mağazanın sayfasına yönlendirilirsiniz.

Özellikler kısmına tıklayarak ürün ile ilgili bütün özelliklere ulaşabilirsiniz. Örneğin cep telefonlarında: Ekran Özellikleri, Tasarım, Teknik Özellikler, Batarya Özellikleri, Depolama, Kamera Özellikleri ve Diğer Özellikleri bulabilirsiniz.

Yorumlar kısmında ise ürünü kullananların yorumlarını ve ürüne verdikleri puanı görüntüleyebilir, fikir alabilirsiniz.

İnceleme kısmında ise ürünü tanıtan bir yazı ile karşılaşırsınız. En çok ilgi çeken özelliklerini bu yazıda özet olarak görebilirsiniz.

Bütün bu özellikler sizin aradığınız ürün hakkında en doğru bilgiye, ürünün en uygun fiyatına ve kullanıcı tavsiyelerine en kolay şekilde ulaşabilmeniz için tasarlanmıştır.

Son olarak almak istediğiniz telefonu seçtiniz ama ikinci bir seçenek de düşünüyorsunuz. Bu iki telefonu nasıl karşılaştıracaksınız? Cimri olarak sizin için onu da düşünüp bir fiyat karşılaştırma sayfası oluşturduk.

Seçtiğiniz cep telefonlarını karşılaştırmaya ekleyerek ikisi arasındaki fiyat farkını ve özelliklerini rahatça karşılaştırabilirsiniz.

 

Site Footer