Facebook App ID is missing!

DriveClub’a Yeni Model Geliyor!

DriveClub, bir otomobil yarışı oyunu olarak 2014 yılında küresel düzeyde büyük başarı yakaladı. Gerek grafik yapısındaki üst düzey görselliği gerek detaylarıyla dikkat çeken oyunun belki de en beğenilen özelliklerinden biri de geniş otomobil çeşitliliğiydi. Oyunda çok sayıda spor otomobil bulunuyor ve çeşitli DLC’lerle birlikte yeni modeller de ekleniyor. İşte en son eklemelerden biri de Icona Vulcano.

Çin’de ortaya çıkmıştı

Ferrari’den ayrılan Claudio Lombardi’nin süper otomobili Icona Volcano, kısa süre önce tanıtılmıştı. Çin’in Şangay kentinde düzenlenen  otomobil fuarındaki lansmanında izleyenleri adeta büyüleyen otomobil, tasarımda Samuel Chuffart imzasını taşıyor. Süper otomobilin DriveClub’a ekleniyor olması, sadece oyun severlerde değil, yarış otomobili tutkunları üzerinde de büyük heyecan yarattı.

2 milyon dolarlık süper otomobil

0-200km/saat hıza sadece 9.2 saniyede ulaşan Icona Vulcano, maksimum 349km/saat hız yapabiliyor. Otomobilin fiyatı ise tam 2 milyon Amerikan Doları. DriveClub’a böylesi güçlü ve pahalı bir modelin eklenecek olması eşine az rastlanır bir durum.

Ücretsiz geliyor

Oyuna DLC üzerinden ücretsiz olarak eklenecek olan modelin detaylarının da kısa süre içinde netleşmesi bekleniyor. Haberin devamında PlayStation 4’e özel yayınlanan DriveClub’a eklenecek Icona Vulcano’nun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

 

Site Footer

%d bloggers like this: