Facebook App ID is missing!

Driveclub ve Çarpıcı Görselleri

Dikkat! Bu görseller baş döndürür!

PlayStation 4 ve Xbox One, yani konsol oyun platformunda yeni nesil. Büyük beklentilerle gelen yeni nesil oyun konsolları, oyunlarıyla baş döndürücü olmayı; ulaşılabilen en iyi grafik detayları oyun severlerle buluşturmayı hedefliyorlar.

Bu iddianın şimdiye kadar birçok oyunda gerçekleştiği görüldü, ancak en iyisi hangisi sorusuna şimdiye kadar bir yanıt bulunamamıştı ki Driveclub’a yepyeni bir güncelleme geldi.

Çarpıcı ve iddialı

Aslında yarış oyunu meraklıları ike pek de problemsiz bir şekilde buluşmayan Driveclub için yayınlanan bir güncelleme neredeyse tüm atmosferi değiştirdi. Driveclub, hava durumu güncellemesi olarak da bilinen yeni yama sayesinde çarpıcı bir görselliğe kavuştu.

Evolution Studios memnun

Evolution Studios, oyun severler tarafından kendilerine ulaştırılan fotoğrafları resmi web sitesi üzerinden yayınlarken, herkese teşekkür etmeyi de ihmal etmedi. Peki görseller ne ifade ediyordu?

Belki de yeni neslin en iyisi

Görseller, muazzam detayları ile dikkat çekiyor. Otomobillerin grafik detayları ile beraber iklim koşullarına dair birçok şey harika bir görsellik sunuyor. Yağmur damlacıkları, otomobillerin üzerindeki ıslaklık ve daha birçok detay eşliğinde ortaya olağanüst bir görsellik çıkıyor.

Driveclub, birçok otoriteye göre PlayStation 4 ve Xbox One platformlarının yani yeni neslin en iyi grafiklere sahip oyunu. PS4’ün potansiyelini de uçlarda yaşatmayı başarıyor.

Site Footer

%d bloggers like this: