Facebook App ID is missing!

Doom 4, 2016 Baharında Bizlerle Olacak

Doom serisinin yeni oyunu Doom 4’ün 2016 baharında oyun severlerle buluşacağı duyuruldu. Doom , PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında oynanabilecek.

Bethesda, Doom serisinin yeni oyunu Doom 4’ün 2016’da piyasaya çıkacağını duyurdu. Yepyeni grafikerlerle bizleri karşılayan Doom 4, serinin diğer oyunlarına oranla daha geniş bir evrenle bizleri karşılıyor. Aksiyon seviyesinin yükseldiği oyun, Doom serisinin klasikleşen tedirgin atmosferini arttırıyor.

Oynanış videosunda da görebileceğiniz gibi yine pompalı tüfek ve testere Doom’un vaz geçilmez silahları arasında. Çoklu oyuncu desteğinin yanı sıra, Co-op oyun moduna da Doom 4’de yer verilmiş. Oyunun en ilginç yeni özelliğiyse, kendi bölümünü tasarlayabilecek olmanız. Doom 4 piyasaya çıktığında, istediğiniz gibi mod geliştirme özelliklerine da sahip olacaksınız.

Korku ve FPS türlerini başarılı bir şekilde harmanlayan Doom serisinin E3 2015 yayımlanan videolarını haber içerisinde bulabilirsiniz. Oyunun demo sürümü yayınlandıktan sonra daha detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız. Umarız Bethesda, Doom 4’ü gecikme olmadan 2016 baharına yetiştirebilir.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: