Facebook App ID is missing!

Dijital Tüketim Trendlerine Korona Virüs Etkisi

Korona virüs sebebiyle tüketicilerin dijital tüketimi arttı. Cimri.com’da artışta olan kategorilerimizi inceledik.

● Elektronik kategorisinde evde yaşamı destekleyen ürünler arasında; ekmek yapma makinesi, su arıtma cihazı, hava temizleme ve nemlendirme cihazları yükselişte.

● Süpermarket kategorisinde raf ömrü uzun gıdalar ve temizlik ürünleri dikkat çekiyor. Çamaşır deterjanı, temizlik gereçleri, sıvı yağ ve margarin, tuvalet kağıdı, makarna ve şehriye kategorileri yükselişte.

● Sağlık, bakım ve kozmetik kategorisinde kişisel hijyen ve bitkisel besin destekleri artış gösteriyor. Bağışıklık güçlendirici vitaminler arasında pharmaton, sambucol ve omega3, el temizliği ve hijyen arasında; sabun, kolonya, ağız gargarası kategorileri yer alıyor.

● Evde vakit geçirmeyi keyifli hale getirecek kategoriler arasında oyun konsolları, playstation 4 ps4 oyunları, tablet, yetişkinler için oyunlar, fitness ekipmanları kategorilerinde artış görüyoruz. İlgili verilerin detaylı bilgilerini sizler için hazırladığımız infografikte bulabilirsiniz.

Dijital Tüketim Trendlerine Korona Virüs Etkisievde vakit geçirmeyi keyifl hale getirecek teknolojik ürünlerEkmek yapma makinelerinde ciddi artış varraf ömrü uzun ürünlerKişisel hijyen ve korunmaSağlık bakanlığı korona virüs korunma kurallarıSağlık bakanlığı korona virüs korunma kuralları-2

Site Footer