Facebook App ID is missing!

Destiny 1.1.1. Yaması Geldi

Bungie tarafından geliştirilen, Activision tarafından yayımcılığı yapılan video oyunu Destiny, ilk kez oyun severlerle buluştuğu 2014 Eylül ayından günümüze kadar geçen sürede sansasyonel bir ilgi ile karşılandı.

Eksik yönler ve sorunlar tepki çekiyordu

PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 için geliştirilen Destiny, ilginç konusu ve detaylı grafikleri ile geniş çevreler tarafından övgüyle karşılanırken oyun içinde bazı hataların ve eksik yönlerin olduğu da görülüyordu.

Silah dengesi geliştirildi

1.1.1. koduyla gelen Destiny patch’i (yaması) ile birlikte yenilikler ve değişiklikler oyuna kazandırıldı. Silah dengesi konusundaki geribildirimlerin dikkate alındığı ve bu yönde iyileştirmelerin yapıldığı dikkatlerden kaçmazken bazı silahlar diğerlerinden çok daha yetenekli bir hal aldı.

Crucible’da beklenen değişiklik

Silahlarda hesar ayarlaması yapabilme, yeni eklenen heroic strike matchmaking seçeneği, reputation yani saygınlık takibi için geliştirilen arayüz öne çıkan yenilikler arasındaydı. Ayrıca güncelleme ile birlikte Crucible’da artık düşmanlar ağır silah kullanımında sınırlandırmalarla karşılaşacaklar.

PVP de güncellemeden nasibini aldı

Yeni Destiny 1.1.1. patch’i ile daha önce pek fazla önemi olmayan silahlar daha önemli bir hal aldı. Yine PVP’deki giriş anındaki bazı silahlardaki mermilerin sayısının fazlalığı da sevilmeyen bir özellikti. Patch ile mermi sayıları da daha tutarlı ve gerçekçi bir hal aldı.

Sonraki güncelleme

Yeni değişikliklerle birlikte popüler çokoyuncu seçeneği de sunan oyun, çok daha keyifli ve gerçekçi bir yapıya kavuştu. Oyunla ilgili diğer sorunların da yayınlanacak sonraki güncellemelerle çözüme kavuşturulması bekleniyor. Gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz.

Site Footer

%d bloggers like this: