Facebook App ID is missing!

DemirDöküm Inverter Klimalar Yazınızı Serinletecek

DemirDöküm 62 yıldır tüketicisine kombi, klima, panel radyatör, şofben, termosifon ve güneş enerjisi başta olmak üzere geniş ürün gamı sunuyor. DemirDöküm A4 Inverter Duvar Tipi Split Klima yeni nesil inverter teknolojisiyle minimum elektrik tüketimi sağlıyor.

LCD ekranıyla modern tasarımlı DemirDöküm Inverter Klima, sessiz çalışma teknolojisi ile bulunduğu ortama serinlikle birlikte konfor da getiriyor. Anti toz filtresiyle ise ortamdaki toz ve partikülleri tutuyor.

Çevre dostu R-410a gazı sayesinde A4 Inverter Klima, ozon tabakasına zarar vermiyor. Enerji taşıma kapasitesiyle klimanın daha az enerji ile daha fazla iklimlendirme yapmasına yardımcı oluyor. Sezonsal verimlilik direktifine (ERP Lot10) uygun yeni nesil Inverter teknlojisiyle A4 Inverter klima daha sessiz, daha verimli çalışıyor.

DemirDöküm A4 Inverter Duvar Tipi Split Klimanın Diğer Özellikleri:

Sıcak kalkış modu: Cihaz ısıtma moduna getirildiğinde iç ünite evaporatörü istenilen sıcaklığa ulaşmadan ortama üfleme yapılmamasını sağlıyor. Yeterli sıcaklığa ulaşılınca da sadece sıcak hava üfleniyor.

Jet-cool: özelliği sayesinde ortam çok kısa bir zaman içinde istenilen konfor şartlarına ulaşıyor.

Program saati: Klimanın ayarlanan zamanda çalışmaya başlaması veya çalışmasının durdurulması ile pratik bir kullanım sağlıyor.

Auto-restart: Elektrik kesintilerinden sonra klima otomatik olarak kesintiden önceki konumunda çalışmaya başlıyor.

Site Footer

%d bloggers like this: