Facebook App ID is missing!

Dell Inspiron 13 7000 Serisiyle 2’si 1 Arada

Dell, yenilenen Inspiron 13 7000 serisi 2’si 1 arada modellerinin Türkiye’deki kullanıcılarla buluştuğunu duyurdu. 360 derece dönebilen ekranıyla birçok farklı kullanım seçeneği sunan şık dizüstü bilgisayar, 13,3 inç ekranıyla ideal taşıma ve kullanım imkanı veriyor. Windows 10 deneyimini en iyi performansla sunan Inspiron 13 7000 serisi, gücünü 6. nesil Intel Core işlemciden alıyor.

Uzun süreli pil ömrü, hızlı tepkime süresi, gelişmiş performans sunan 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar, 6 saate kadar çalışma fırsatı sunuyor. Kolaylıkla dizüstü bilgisayar ve tablet arasında geçiş yapan cihaz, dahili stylus kalemiyle kullanıcıların, kolaylıkla notlar almasını, fotoğraflar üzerinde oynamasın olanak tanıyarak tüm yaratıcı çalışmalara ilham veriyor.

Üzerinde bulunan USB 3.0 yuvası ve SD kart okuyucusuyla kolay bağlantı imkanı tanıyan Inspiron 13 7000 serisi, HDMI çıkışı sayesinde çokça yaygınlaşan HDMI kablo bağlantılarıyla TV ya da geniş ekranlı monitör bağlantısını kolaylaştırıyor.

Çok yönlü kullanım alışkanlıklarına göre tasarlandı

Hayatın her anında kullanıcıların yanında yer alan Dell dizüstü bilgisayar ailesi, kısa süreli ısınmalarda 65 C dereceye kadar dayanabiliyor. Güçlü yapısıyla 20 bin kez dizüstü modundan tablete geçiş de yapsa başarıyla çalışmaya devam bilgisayar, 10 milyon kez klavye tuşlarına basılsa dahi hatasız kullanıma olanak veriyor.

Inspiron 13 7000 serisi 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar 2099 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunuldu.

~dont display~

Site Footer