Facebook App ID is missing!

Değişim Kampanyası ile Ev Aletlerinizi Yenileyin

Bosch Ev Aletleri, beyaz eşya ve küçük ev aletlerini yenilemek isteyenlerin yüzünü güldürecek bir kampanya düzenliyor. Bosch, değişim kampanyası kapsamında, markası ve modeli ne olursa olsun eski ürünleri tüketicilerin evinden alıyor, ürün grubuna göre değişen cazip indirim fırsatlarıyla yepyeni tasarruflu ürünlerle değiştirmelerini sağlıyor.

Değişim kampanyası dahilinde Bosch’un tavsiye edilen perakende fiyat listelerinde belirtilen indirimlerden faydalanmak isteyen tüketicilerin, eski soğutucu, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, solo fırın, solo bulaşık makinesi, televizyon, elektrikli süpürge, motorlu veya termikli küçük ev aletleri, ütü, mini-midi ve solo mikrodalga fırın, solo set üstü ocak ve su sebilini teslim etmesi yeterli. Ayrıca, söküm işlemi tüketici tarafından yapılan klima, termosifon, ani su ısıtıcısı, solo aspiratör ve ankastre ürünler de iade alınabiliyor.

İade edilen ürün karşılığında tüketiciler soğutucu, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, solo fırın ve solo bulaşık makineleri arasından seçtiği herhangi birini indirimli cazip fiyatlarla alabiliyor. 31 Ekim 2015 tarihine kadar geçerli olan değişim kampanyasında indirim tutarları ürün bazında değişiklik gösteriyor. İndirim şartları ve kampanya detaylarını Bosch Yetkili Satıcıları’ndan ve bosch-home.com/tr’den öğrenebilirsiniz.

~dont display~

Site Footer