Facebook App ID is missing!

Daha Fazla Güç ve Performans

Dell, yeni Dell Precision mobil iş istasyonları serisinin satışa sunulduğunu ve Dell Precision tower çözümlerinin giriş seviyesinde de çok önemli geliştirmelere gidildiğini duyurdu. İçinden dışına tamamen yeniden tasarlanan yeni mobil iş istasyonları, daha ince, hafif endüstriyel tasarımların ve parlak ekranların güzelliğini en son grafik teknolojisinin, yeni işlemcilerin performansı ve daha hızlı bellek ile depolamayla birleştiriyor. Profesyonel uygulamaların sertifikalarının ve endüstri tarafından tanınan desteğin güvenilirliği de eklenince profesyoneller, ihtiyaçlarına özel tasarlanmış güçlü, ince bir makinede sorunsuz bir iş akışı deneyimleyebiliyor.

Bu portföy, yeni 6. Nesil Intel Core işlemciler ya da dünyanın ilk mobil Intel Xeon işlemcileri dahil yapılandırma seçenekleri ile performansta büyük bir sıçrama yapıyor. AMD ve Nvidia‘dan en yeni profesyonel grafik kartları sayesinde, önemli bir bilgi işlem kapasitesi ve sınıfının en iyisi görsel performans sunuyor. Yenilikçi yeni ekran seçenekleri, %100 minimum Adobe RGB renk gamı ile ilk PremierColor 4k Ultra HD ekranları içeriyor. InfinityEdge ekrandaki Full HD ve UHD seçenekleri, size şaşırtıcı derecede küçük form faktörü içerisinde tam olarak 15,6 inç görüntüleme alanı vererek neredeyse sınırsız bir ekran deneyimi yaşatıyor. Bu nesil, daha ince ve daha hafif olmasına karşın daha dayanıklı bir dış tasarım için karbon lifi ve alüminyum ile yeni endüstriyel tasarım bileşenleri içeriyor. Ayrıca yeni pil tasarımı ve yenilikçi termal teknoloji, portföyün saf performans ve tasarım ustalığı arasındaki eşsiz dengesine katkı sağlıyor.

Yeni Dell Precision iş istasyonları, aynı zamanda çeşitli profesyonel uygulamalar için sertifikalar ekleyerek profesyonel kullanıcılara en iyi deneyim, özel ihtiyaçlara uygunluk için donanım özelleştirme imkanı da beraberinde getiriyor. Yeni sistemler, ISV sertifikalı ve şimdi Adobe‘den Autodesk‘e ve çok daha fazlasına kadar çeşitli profesyonel uygulamaların performansını maksimuma çıkaran SCCM entegrasyonlu Dell Precision Optimizer ile geliyor. Ayrıca yeni mobil iş istasyonları, en son USB teknolojisi artı Thunderbolt 3 ve de büyük dosyaları yönetirken maksimum verim için yeni M.2 PCle NVMe depolama seçeneklerini de destekleyecek.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: