Facebook App ID is missing!

Çok İş Az Enerji

Hotpoint’in ‘trolley’ sistemine sahip yeni elektrikli süpürgeleri, yüksek enerji verimliliği sunan yenilikçi ve çevreci inverter motoru sayesinde yüzde 50 enerji tasarrufu sağlıyor. Temizlikte maksimum performans ve minimum enerji kullanımıyla çevre dostu bir alternatif sunan Hotpoint’in elektrikli süpürgeleri, ‘trolley’ fonksiyonu sayesinde üstün manevra kabiliyeti ve konforlu kullanımıyla temizlik yapmayı yorucu olmaktan çıkarıyor.

Hotpoint’in çevre dostu dikey süpürgeleri ise yüksek verimli motoru sayesinde yüzde 40 enerji tasarrufuyla maksimum performans gösteriyor. Şık tasarım ve güçlü emiş gücüne sahip Hotpoint eco seri dikey süpürgeler tüm mobilyaların altına ve köşelere kolayca ulaşarak her köşeyi temizliyor, maksimum hijyen sağlıyor. Hotpoint’in ‘Eco’ seri süpürgeleri tasarruflu temizlik tercih eden tüketiciler için mükemmel sonuçları garantiliyor.

Hotpoint’in eco seri ütüleri ise tüm giysiler için en ideal buharı en verimli şekilde üreterek yüzde 30 enerji ve su tasarrufu sunuyor. Hotpoint Eco Seri ütüler 179 TL, süpürgeler 349 TL’den başlayan fiyatlarla.

Site Footer

%d bloggers like this: