Facebook App ID is missing!

CoD: Advanced Warfare’e Çılgın Video

FPS türüne dair şüphesiz en güçlü oyun serisi Call of Duty olmuştur. Serinin Ghost adını alan serüveni ile başlayan yeni nesil konsollar üzerinden oynanabilme deneyiminde son nokta ise Advanced Warfare oldu. Otoriteler tarafından kimi yönleri ağır eleştirilere maruz kalsa da savaş türüne dair oyun tutkunlarının uzun saatler boyunca serüvenden serüvene koştukları bir yapım oldu Call of Duty: Advanced Warfare. Oyuna dair ek paketler de (DLC) gelmeye devam ediyor. 27 Ocak itibarıyla oyun severlerle buluşan Havoc adlı DLC’nin ilginç tanıtım faaliyetlerinden biri de yeni ‘ek-serüveni’ desteklemeyi amaçlıyor. Hem de ne amaçlama!

Mükemmel grafikler

Call of Duty’nin ikonlaşmış Killcam’lerinin bir kameraman tarafından kaydedilmesi temalı harikulade video, ek pakete dair belki de en iyi tanıtımlardan biri olmayı başarıyor. Haberin devamında izleyebileceğiniz video, ‘nasıl yani, bu izlediklerimiz gerçek değil miydi?’ sorusuyla sizleri baş başa bırakıyor. Mükemmel grafiklerle karşımıza fantastik bir video çıkarken, bu tanıtım faaliyeti için yüklü bir meblağa harcandığı da kesin gibi görünüyor.

Kameraman Randall Higgins

Call of Duty: Advanced Warfare’e gelen Havoc DLC’si öncesinde yayınlanan videoda kameraman rolünde tanıdık oyun karakteri Randall Higgins var. Eğlenceli ve bir o kadar da heyecanlı videoda karakterlerin konuşmaları, mimiklerine kadar detaylar ve genel olarak üst düzey görüntü tasarımı dikkatlerden kaçmıyor.

Activision şaşırttı!

Oyunun geliştiricisi Activision’dan özellikle son bir yıldır bu denli kaliteli bir reklam çalışması gelmiyor, oyun severler genellikle klişe reklamlarla karşılaşıyordu. Ancak izleyeceğiniz video ile işlerin oldukça değiştiği görülüyor.

 

Site Footer

%d bloggers like this: