Facebook App ID is missing!

Cimri Market Rehberliğinde En Ucuzunu Kolayca Bulun!

Online süpermarket alışverişi yapmak, son dönemde çok popüler. Bu şekilde hem pandeminin olumsuz etkilerinden uzak kalmak hem de aradığınız her şeyi detaylı bir şekilde incelerken en iyi fiyat avantajını yakalamak kolaylaşıyor. Uygun fiyata taze salatalık hangi markette, uygun fiyatlı 1 litrelik süt nereden alınır, size en yakın marketlerin et fiyatları gibi bilgilere tek yerden erişmek üzere Cimri.com’un Cimri Market uygulamasını deneyimleyebilirsiniz. Uygun fiyata market alışverişi siteleri arayışına tek yerden ve kapsamlı yanıt alabilirsiniz. Peki, Cimri Market uygulamasının sunduğu avantajlar neler ve sistem, nasıl çalışıyor; hemen bakalım…

Market Sepetini Cimri Market’te Doldurmanın Avantajları Neler?

Cimri Markette uygulaması, online supermarket alışverişini kolay, hızlı, avantajlı kılmaya odaklanan bir yaklaşımla çalışıyor. Temel gıda malzemeleri, gurme ürünler gibi bulunması zor malzemeler, meyve&sebze ya da et&balık&tavuk gibi taze olması gereken gıdalar için ve deterjan, pet ürünleri, kişisel bakım, bebek ürünleri için olan ihtiyaçları farklı marketlerin fiyatları ve ürün çeşitliliğiyle tek yerden sunuyor. Böylece hem ürün bazında hem de sepet için iyi fiyat avantajının hangi markette sunulduğunu bulmak kolaylaşıyor. Cimri Markette uygulamasının sunduğu avantajları şöyle listeleyerek özetleyebiliriz:

  • Süpermarket Alışverişinde İyi Fiyatı Bulmak Kolay!
  • En Yakın Marketten Ürün Seçmek Mümkün!
  • Geniş Ürün Seçeneği Bulmak
  • Hızlı ve Kolay Bir Online Alışveriş

 

Cimri Markette Uygulaması Nasıl Çalışıyor?

Cimri Market, supermarket ve petshop ürünlerinin mağaza bazlı listelendiği bir yapıya sahip. Sıradan online alışveriş sistemlerinden farklı olarak kullanıcının birden fazla ihtiyacına farklı açılardan bakarak çalışıyor. Örneğin ürünleri hem fiyata, hem markaya, hem markete hem de teslimat türüne göre filtrelemek ve ihtiyaca en uygun çözümü bulmak mümkün oluyor. Sipariş edilen ürün için kullanıcı, anında teslimat / aynı gün içinde teslimat / 1-2 gün içinde teslimat seçeneklerinden birini tercih ederek ihtiyacının vaktinde karşılanmasını da sağlayabiliyor. Ayrıca bu teslimat süresine uygun marketleri sistem, hemen ekrana yansıtıyor. Size en yakın market ve bakkalları da görebildiğiniz bu online yapı içinde alışveriş listesi yapmak, listeye yeni ürün eklemek ya da çıkarmak da çok kolay. 

Cimri Markette Hangi Marketlerin Ürünleri Var?

Fiyat karşılaştırma sistemi olarak öne çıkan Cimri.com gibi Cimri Market uygulaması da farklı mağaza ve marketlerin ürün seçeneklerine ve fiyat bilgilerine tek yerden erişim imkanı sunuyor. Getir, Bana bi’, İstegelsin, Migros Sanal Market, A101 Kapıda, Amazon, Mopaş, Migros Jet gibi marketlerin sistemlerine anında erişim imkanı sunuyor. Yapılacak alışverişin hangi markette diğerinden daha uygun olacağı, aranan ürünlerin hangi markette bulunduğu gibi bilgileri hızlıca görmeyi sağlıyor. 

Cimri Market uygulaması ile pratik bir biçimde süpermarket alışverişi yapabilir ve iyi fiyat avantajını yakalayabilirsiniz.

Yorum yaz:

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır

Site Footer