Facebook App ID is missing!

Cimri.com’a Üye Ol Kazan!

Online alışverişte fiyat karşılaştırmayı kolay, hızlı ve etkili kılmaya odaklanan Cimri.com, yüzlerce ürün kategorisinde yüzbinlerce ürünü içeren geniş bir kataloğa sahip. Bu geniş katalogda sizin ihtiyacınız olan ürünler ve onların yerine tercih edebileceğiniz ürünler de var. Peki, onlara mümkün olan en iyi fiyattan sahip olmak sizce de harika bir fikir değil mi? İşte tam da bu noktada Cimri.com üyeliği, büyük bir fırsat alanına hakim olma konforu sunuyor. Nasıl mı; birlikte bakalım…

cimri.com'a üye ol

 

Cimri.com’a Üye Ol Kazan!

Cimri.com’a üye olmak hem zaman hem de para kazanmak demek! Çünkü Cimri.com sistemi, hızlı ama kapsamlı araştırma sunarak hem zamandan hem de paradan tasarruf etmeniz için gerçek bir rehber görevi üstleniyor. Cimri.com üyeliğini sağladıktan sonra cep telefonu, televizyon, elektrikli süpürge, buzdolabı, kombi, kahve makinesi, oyun konsolu, bebek arabası, klima, oto lastik, ekmek yapma makinesi, yatak ya da dolap, çöp kovası gibi milyonlarca ürün yani milyonlarca ihtiyaç kalemi için yüzlerce farklı mağazadaki fiyat, özellik, ödeme ve teslimat bilgisi detaylarına tek yerden erişim sağlıyorsunuz. Evet, bunu üye olmadan da yapabilirsiniz ama üye olduktan sonra bu ürünlerde yapılan indirim, kampanya gibi tasarruf ettirecek fırsatları anında fark edebilir ve ürün uygun fiyatıyla tükenmeden online alışveriş yapabilme şansı yakalayabilirsiniz. Fiyat alarmı kurarak ilgilendiğiniz üründe düşen fiyat söz konusu olduğunda hemen haberdar olabilirsiniz. Ayrıca favorilerim listesi oluşturabilir, ilgilendiğiniz ürünün fiyatı düştüğünde hemen haberdar olabilirsiniz. Bunlara ek olarak ilgilendiğiniz ürün için fiyat alarmı kurabilirsiniz. Cimride araştırma yapmak üzere gezinirken ilginize çeken ürün görselin üzerinde alarm butonuna tıklayarak ürünü fiyat alarm kısmına atabilirsiniz. Bundan sonra bu üründe fiyat düştüğünde yine bilgilendirileceksiniz.

cimri.com favori ürün

Cimri.com Rehberliğinde Alışveriş Yapmanın Avantajları

2008 yılında fiyatları, ürün özelliklerini, teslimat ve ödeme koşullarını karşılaştırarak avantajlı olanı kolay ve hızlı bulma ihtiyacına yanıt vermek üzere kurulan ve o günden bugüne sürekli gelişen Cimri.com rehberliğinde birden fazla noktada kolaylık elde edebilirsiniz. Bunları şöyle listeleyebiliriz.

 • Ürünlerin mağazalardaki fiyatlarını listeleyerek düşük fiyatı bulmanıza ve böylece tasarruf ederek bütçenizi korumanıza yardımcı olur.
 • Tüm mağaza fiyatlarını tek sayfada göstererek sizi mağazalar arasında dolaşma zahmetinden kurtarır ve size zaman kazandırır.
 • Ürünleri satın almadan önce nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair sizi bilgilendirerek rehberlik hizmeti sağlar.
 • Ürünleri teknik özellikleri ve fiyatları açısından birbiri ile karşılaştırmaya olanak sağlayarak karar vermenize yardımcı olur.
 • Sunduğu detaylı filtreleme seçenekleri sayesinde ihtiyacınız olan ürünleri kolayca ve hızlı bir şekilde bulmanızı sağlar.
 • Broşürler, İndirimli Ürünler, Günün Fırsatları, Kampanyalar gibi sayfalarla ilgilendiğiniz üründeki güncel avantajları görüntülemenizi sağlar.
 • Fiyat alarmı sistemi ile üründe fiyat düştüğünde hemen bilgi almanızı ve ürünün fiyatının en düşük olduğu mağazayı gösterir.
 • Favori listesine eklediğiniz ürünlerde fiyat değişikliği olduğundan bilgi almanızı sağlar. Böylece yüzlerce mağazadaki söz konusu ürün ile ilgili fiyat sürecini size ait bir alandan takip etme konforunu sunar.

cimri.com fiyat alarmı

Nasıl Üye Olunur?

Fiyat, ürün özelliği ve satın alma koşulları ekseninde karşılaştırma esası üzerine online bir alışveriş sistemi sunan Cimri.com’a üye olarak milyonlarca üründeki düşen fiyat, kampanya ya da indirim gibi avantajları hızlıca fark edebilirsiniz. Üye olmak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli:

Cimri.com Üye Ol sayfasına gelin. Buradaki kutucuğa hızlıca aşağıdaki bilgileri girin ve işlemi tamamlayıp üye olun.

 • Adını yaz
 • Soyadını yaz
 • Mail adresini gir
 • Mail adresine gelen aktivasyon linkine tıkla

Bundan sonra Cimri.com’da size özel bir hesap oluşacak. Hesabım sekmesinden fiyat alarmı kurduğunuz ürünleri görebilir ya da favorilerim sekmesine ilgilendiğiniz ürünleri koyarak bunlarda düşen fiyat, kampanya, indirim söz konusu olursa uyarılacaksınız.

Site Footer