Facebook App ID is missing!

Çevreci Elektrik Süpürgeler

2014 yılında çevreci ürünleriyle enerji tüketimini 2013 yılına kıyasla % 5,1 oranında azaltmayı başaran Electrolux, 2020 yılında enerji tüketimini 2005 yılına kıyasla % 50 azaltmayı hedefliyor. Electrolux bundan yola çıkarak elektrik süpürgesi kategorisinde de enerji verimliliğinde devrim yaratan ürünler üretmeye devam ediyor. Electrolux düşük enerji tüketimi imkanı sunarken performanstan ödün vermeden derinlemesine temizlik sağlayan Eco-Force özellikli yeni ürünleri ZUOQUATTRO‘yu ve ZUSANIMAL’i tüketicilerin beğenisine sunuyor.

ZUOQUATTRO enerji ve verimlilik kriterlerinde 4 tane A sınıfı özelliği bir araya getiriyor. Bu sayede hem az enerji tüketimi hem de üst segmentteki performansıyla göz dolduruyor. ZUOQUATTRO’nun AeroPro Extreme PowerPro motorlu zemin ucu, halıları derinlemesine temizliyor; AeroPro Remote özelliği de uzaktaki tozları çekme imkânı sunuyor. ZUOQUATTRO 700 Watt’lık düşük enerji tüketimi özelliğinin yanı sıra sert yüzey ve halılarda üstün performansıyla hem enerji tasarrufu etmek isteyenlerin hem de daha sağlıklı bir temizlik arayanların tercihi olacak.

ZUSANIMAL, AeroPro Mini Turbo Brush ve AeroPro Parketto Pro süpürge başlıklarıyla farklı zeminlerde kolay temizlik sağlıyor. 650 Watt gibi düşük bir enerji tüketimiyle bile optimize edilmiş hava akışı sayesinde mükemmel temizliği mümkün kılıyor. Silent Air Technology sayesinde çok sessiz çalışan ZUSANIMAL ergonomik tasarımı ve 12 m’ye kadar ekstra uzun menzili sayesinde kolay bir kullanım sunuyor.

ZUOQUATTRO satış fiyatı: 1399 TL

ZUSANIMAL satış fiyatı: 799 TL

Site Footer

%d bloggers like this: