Facebook App ID is missing!

Canon Lifecake’i Satın Aldı

Canon Europe, ebeveynler tarafından tercih edilen fotoğraf paylaşım uygulaması Lifecake’i satın aldığını açıkladı. Canon, bu satın alma ile hangi cihazla çekilirse çekilsin, her görüntünün bir parçası olma tutkusunu hayata geçirmeye yaklaşıyor.

Ailelere yönelik bir fotoğraf paylaşım uygulaması olan Lifecake ile anne babalar çocuklarının hayatlarının kronolojisini kayıt altına alıyor. Fotoğraflar ve videoları diğer aile bireyleri ve arkadaşlarıyla paylaşabiliyorlar. Tüm aile üyeleri akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayarlar ve basılı foto defterlerinden aile fotoğraflarını görebiliyor.

Lifecake, kurucularından biri ilk yeğeninin doğumunda bulunmak için 6000 mil yol kat etmek zorunda kaldığı zaman hayata geçirildi. Bu,  harika bir deneyimdi ancak eve geri döndüğünde aradaki mesafenin çok fazla olduğunu hissetti. Kendisini ailesine daha yakın hissetmek istedi ve kısa süre içinde kendi gibi düşünenler olduğunu gördü.

Anneler, babalar, halalar, teyzeler, amcalar ve dayılardan oluşan kurucu ekip daha önce internet dünyasının Skype, Yahoo!, Microsoft ve Qualcomm gibi bazı internet devleriyle birlikte çalışmışlardı ve Londra’dan bu işi başlatmaya karar verdiler.

Lifecake, Apple Store veya Google Play’den indirilebiliyor…

Site Footer

%d bloggers like this: