Facebook App ID is missing!

Canon, 3D Yazıcı Sektörüne Adım Attı

Canon, en yeni ve geleceğe dönük teknolojilerini 13-15 Ekim tarihleri arasında Paris’te yapılan Canon EXPO fuarında sergiledi. Canon, fuarda B2B stratejisiyle 3D baskı, grafik sanatları ve ağ kameraları gibi hedef büyüme alanlarıyla ilgili bir bakış açısı sundu. Canon EXPO’da ziyaretçiler Canon’un, iş akışlarını ve üretkenliği artırmak gibi, işletmelerin gerçek ihtiyaçlarının üzerine eğilen müşteri merkezli çözümler geliştirmeye dönük çalışmalarını sergiledi. Canon’un piyasaya sunduğu en son çözümler, işletmelerin bu çözümleri bugün nasıl kullandıklarını ve gelecekte nasıl kullanabilecekleri gösterilecek şekilde, iş ortamı senaryolarında gösterildi.

3D baskı

Canon, ortağı olan 3D Systems ile yeni ve umut vadeden 3D pazarına ilk adımlarını atıyor. EXPO’da Canon’un müşterilerini veri, görsel yakalama ve çıktı arasında akıllı işbirlikleri sunan yenilikçi çözümler bularak nasıl desteklediğini gösteren iki 3D yazıcısı sergileniyor.

Karma Gerçeklik

Canon’un Karma Gerçeklik Çözümü (MREAL) gerçek dünya ortamlarıyla bilgisayar tarafından üretilen sanal görüntüleri (CGI) kusursuz bir biçimde birleştiriyor. Canon’un, imalat sektöründeki temel zorlukları çözmek için tasarladığı Karma Gerçeklik Teknolojisi, Japonya’da piyasaya sürülmesinden bu yana, ürün prototipi imalatı için kullanılıyor. MREAL sistemi Canon EXPO fuarında, ziyaretçilerin bu teknolojiyi birinci elde, gerçek boyutlu bir araba şasisi içinde, otomotiv imalat ortamında tecrübe etti.

Canon imagePRESS C10000VP

Canon EXPO’da EMEA’da lanse edilen, dakikada 100 sayfa baskı alabilen Canon’un ilk dijital renkli baskı motoru imagePRESS C10000VP sergileniyor. Bu cihaz; iş üretim hacmini iyileştiren, güvenilir renk tutarlılığını ve daha doğru kayıt kontrolünü garantileyen, esnek medya kullanımı ve sonlandırması sunan teknolojik yenilikleriyle görüntü kalitesinde ve üretkenlikte yeni standartlar belirliyor. Gerek ticari gerekse kurum içi baskı hizmeti sağlayıcılarından (PSP) gelen, kaliteden ödün vermeden daha yüksek üretim hacmi elde etme taleplerini karşılamak için tasarlanan imagePRESS C10000VP, EXPO’da Canon’un görüntüleme teknolojisinin müşterilerine nasıl yardımcı olduğu gösteren bir PSP ortamında sergileniyor.

ColorWave 910

Yeni piyasaya sunulan Océ ColorWave 910, saatte 1000 m² ham baskı hızıyla pazardaki en hızlı dijital geniş formatlı renkli yazıcı olma özelliğini taşıyor. Bu yeni nesil ‘tek geçişli inkjet’ ürün, verimli CAD/GIS ve poster baskısına imkan tanıyan bir tanesi çevrimiçi katlayıcı diğeri Océ çift tepsili yüksek kapasiteli istifleyici olmak üzere iki ayrı tamamen entegre sonlandırıcı seçeneği sunuyor. Canon’un ColorWave 910’u da Canon EXPO’da PSP senaryosunda gösteriliyor.

PRISMAdirect – geliştirilmiş iş akışı yönetim sistemi

Yine EXPO’da EMEA’da lanse edilen PRISMAdirect, kurum içi baskı işletmelerinin üretim akışlarının tamamını düzenleyebilecekleri, tekli ve ölçeklenme kapasitesi oldukça yüksek olan bir yönetim çözümü olma özelliği ile dikkat çekiyor. Canon EXPO’da PRISMAdirect, bir bisiklet imalatı senaryosu içinde sergilenerek, müşterilere olağanüstü sonuçlar almak ve rekabet avantajını korumak için iş akışlarını nasıl iyileştirebilecekleri gösteriliyor.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: