Facebook App ID is missing!

Çamaşır Yıkamada Yeni Bir Çağ

Yeni Bosch Serie 6 i-DOS çamaşır makinesi, sahip olduğu akıllı otomatik dozaj sistemi ile makinenin deterjan çekmecesine, şişenin tamamı bir kez konan konsantre sıvı deterjan ile bir daha deterjan çekmecesini açmaya gerek kalmadan 40 defaya kadar yıkama yapıyor. Özel sensörleri sayesinde makineye yüklenen çamaşırın ağırlığını, kirlilik derecesini ve kumaş cinsini belirliyor. Bu bilgilere dayanarak da kullanacağı yıkama programını, uygun sıcaklık derecesini ve devir sayısını kendi seçiyor, ne kadar deterjan ve yumuşatıcı alması gerektiğini de kendi belirliyor. A+++ -%30 enerji sınıfı ile en üst enerji sınıfı olan A+++’dan yüzde 30 daha az enerji tüketiyor.

Bosch Serie 6 i-DOS çamaşır makinelerinde bulunan dokunmatik LED ekran sayesinde hiçbir tuş kullanmaksızın, yalnızca ekran üzerine dokunarak, arzu edilen program ve ayarlar kolayca belirlenebiliyor. Bosch’un yeni geliştirdiği dokunmatik LED ekran, üstün teknolojisiyle kullanıcılara pratiklik ve hız sağlıyor; ekran üzerinden süre ve su sıcaklığı gibi ayarlar yapılması ve seçilen programın başlatılıp durdurulması mümkün oluyor. Dokunmatik LED ekran ayrıca seçilen programın ne kadar su ve enerji tükettiğini de gösteriyor.

Sunduğu her yeni modelle, çamaşır yıkamaya getirdiği kolaylıklara yenilerini ekleyen Bosch, Serie 6 i-DOS çamaşır makinelerinin ‘Auto’ programıyla kullanıcılarını ayar yapma zorunluluğundan da kurtarıyor. ‘Auto’ programı, çamaşır makinesinin özel sensörleri sayesinde çamaşırlarınızın tekstil türünü algılıyor. Böylece, çamaşırları en üstün performansta yıkamak için gereken su sıcaklığı, yıkama süresi ve devir hızını belirliyor; yıkama ve durulama sürecini zahmetsizce tamamlayıp pratik bir şekilde tertemiz çamaşırlar elde etmenizi sağlıyor.

8 ve 9 kg kiloluk iki farklı seçeneği olan yeni Bosch Serie 6 i-DOS çamaşır makineleri, tek seferde dağ gibi çamaşırı yıkıyor. Geniş kapasitesine ek olarak, yorgan programı sayesinde yorgan, yatak örtüsü gibi büyük hacimli eşyaların da güvenle yıkanmasını mümkün kılıyor. A+++-%30 enerji sınıfı ile en üst enerji sınıfı olan A+++’dan %30 daha az enerji tüketiyor, hem aile ekonomisine hem de doğaya büyük katkı sağlıyor.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: