Facebook App ID is missing!

Rowenta İle Büyük Evlerde Mükemmel Sonuç, Kolay Kullanım

Rowenta X-Trem Power Cyclonic elektrikli süpürge, 4AAA performansı, çift katmanlı filtreme ve sessiz çalışma özellikleriyle yaşam alanınız için en önemli yardımcınız olacak.

Evinizde A kalite temizlik için ideal özelliklerin bir araya geldiği Rowenta X-Trem Power Cyclonic; parke/fayans başlığı ve turbo fırçasıyla, koltuklarınız dahil tüm yüzeylerde derinlemesine temizlik sağlıyor. Sağlam, güçlü ve kullanımı rahat olan X-Trem Power Cyclonic, özellikle büyük ve kalabalık evlerin temizliği için ideal.

Sınıfının en iyi filtreleme performansıyla tüyler ya da dışarıdan gelebilecek alerjen ve bakterileri derinlemesine temizleyen Rowenta X-Trem Power Cyclonic tozu içinde hapsediyor, mikroorganizmaların havaya karışmasını engelliyor. Halılar, mobilyalar ve tüm yüzeylerle birlikte evinizin havası da tertemiz oluyor.

X-Trem Power Cyclonic’in kolay temizlenen XL toz haznesi tamamen yıkanabiliyor ve park pozisyonu ile daha az yer kaplıyor. Üstelik 8,8 m kablosuyla evde özgürce temizlik yapma imkanı sağlıyor.

Site Footer