Facebook App ID is missing!

Bosch’dan Yeni Serie 6 Buzdolapları

Bosch Ev Aletleri’nin, piyasaya yeni çıkardığı, kendi sınıfındaki en geniş hacme sahip Yeni Bosch Serie 6 buzdolaplarında daha fazla yiyeceği, vitaminlerini ve tazeliğini koruyarak daha uzun süre saklayabilmek mümkün oluyor.

Serie 6 Bosch buzdolapları, geniş aileler ya da toptan yapılan alışverişler için, genişliği değişmeden, tam 54 litre daha fazla iç hacim sunuyor; gıda stoklamayı seven ya da sık alışverişe çıkamayan kullanıcılar için biçilmiş kaftan oluyor. Kalabalık bir misafiriniz geleceğinde önceden alışveriş yapıp tazeliğinden endişelenmeden buzdolabınızda saklayabiliyorsunuz. Böylece yaptığınız tencereler dolusu yemek ya da önceden hazırladığınız kutlama menüleri, VitaFresh plus çekmecesi sayesinde ilk günkü tazeliğinde Serie 6 buzdolabınızda beklerken, siz rahatça misafirleriniz için hazırlık yapıyorsunuz.

VitaFresh plus çekmecesinin nem seviyesini, sürgüsü sayesinde içine yerleştirdiklerinize göre kendiniz belirleyebiliyorsunuz. VitaFresh plus çekmeceleri, farklı çeşitteki taze gıdalar için en uygun saklama koşullarını oluşturuyor. 3 çekmeceden oluşan bu tazelik sisteminde herhangi bir koku transferi olmadan balık, et, sebze ve meyvelerin sağlıklı bir şekilde depolanması sağlanıyor. Meyveler için düşük nem oranı idealken, sebze ve sebze-meyve karışık bir yerleştirme için yüksek nem oranını tercih etmek gerekiyor. Bu nem ayarlama sürgüsü sayesinde, vitamin ve minerallerin daha uzun süre tazeliğini koruması için ideal koşullar sağlanmış oluyor.

Bosch Serie 6 buzdolaplarının VarioZone özelliği, geniş ve esnek bir dondurucu alanı sunuyor. VitaFresh plus et ve balık çekmeceleri uygun ve kullanışlı tabla tasarım sistemi sayesinde tamamen çıkarılabiliyor. Böylece elde ettiğiniz geniş alanda büyük tencereleriniz, şişeleriniz, hatta 3 katlı kocaman bir doğum günü pastası gibi ekstra hacimli yiyecekleri saklamak bile mümkün oluyor. Serie 6 Bosch buzdolaplarının emniyetli camdan yapılan EasyAccess cam raflarını kendinize doğru çekip malzemelerinizi rahatça yerleştirebiliyor veya arka taraftaki yiyeceklere kolayca ulaşabiliyorsunuz. Üstelik çekilebilen cam raflar sayesinde buzdolabınızın içini zahmetsizce temizleyebiliyorsunuz.

Serie 6 Bosch buzdolapları, tüm bu özellikleriyle kullanıcılarının hayatını kolaylaştırırken, A++ ve A+++ enerji sınıfında yer alan üstün enerji verimliliği ile hem doğanın hem de aile ekonomisinin korunmasına katkıda bulunuyor.

Site Footer

%d bloggers like this: